Sigma Müşavirlik Müh.Savunma Sis.Bilişim Elektrik İnş.Eğt.San.A.Ş.

Batı Bulvarı ATB İş Merkezi I Blok NO: 212 Macunköy–Y.MAHALLE / ANKARA
0312 397 52 21       0 312 397 52 10      cahit@sigmaas.com.tr      www.sigmaas.com.tr

Hakkımızda

Firmamız, Savunma Sanayi, Bilişim ve İnşaat Sektöründe faaliyet göstermektedir.

Savunma Sanayi sektöründe ise Özel Sektör, Kamu ve NATO bünyesinde ki projeler de elektrik, elektronik, Bilgisayar, Yazılım ve Donanım gibi işleri yapmayı, üretmeyi geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bilişim sektöründe bilgisayar Sistemleri Bilgisayar network hizmetleri, sistem entegrasyonu, Arge ve yazılım geliştirme alanlarında kamu ve özel sektörde proje bazlı çözümler gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

İnşaat sektöründe ise Özel Sektör, Kamu ve NATO bünyesinde ki projeler de elektrik, elektronik ve mekanik yapım işleri yapmayı hedeflemektedir.

Hedeflerimiz

Firmamız, Savunma Sanayi, Bilişim ve İnşaat sektöründe Ar-Ge hedefli yapılanmıştır. Araştırma, Geliştirme çalışmalarına önemli oranda bütçe ayırarak büyümeyi hedeflemiştir.

Misyonumuz

SİGMA, Savunma Sanayi, Bilişim ve İnşaat Sektöründe ki ihtiyaçları; dünya standartlarına uygun kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyetini de baz alarak toplam kaliteyi bozmadan karşılamayı hedeflemiştir.

Müşterilerinin yapılan işten fayda elde etmesini, kendisine ve ülkesine artı bir değer olarak değerlendiren şirketimiz, hiç bir şekilde kalite standartlarından taviz vermemektedir. Ana felsefemiz beraber kazanmak ve Toplam Kaliteyi gerçekleştirerek yükseltmeyi hedeflemektedir.   Yerli malı olsunBizim olsun. En iyisi olsun diye yola çıkmıştır.

Vizyonumuz

SİGMA, Savunma Sanayi, Bilişim ve İnşaat Sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan uzman kişiler tarafından kurulmuştur. Teknik ve idari bazda tecrübelere önem vermiş, insan kaynaklarında bilgi ve tecrübeyi devamlı öncelik saymıştır.

Bilindiği gibi Savunma Sanayi, Bilişim ve İnşaat Sektörü çok hızlı gelişmektedir. Yeni teknolojileri ülkemize kazandırmak, müşterilerimize doğru ve optimum çözümü sunmak ana ilkemizdir.

SİGMA MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK SAVUNMA SİSTEMLERİ BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT EĞİTİM SANAYİ  TİCARET  A.Ş

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri