Servisnet Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Teknopark İstanbul Kurtköy Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No:1 C1 Blok Kat:7 Kapı No:1703-1704 Pendik-İstanbul
2163440065       2165010315      toros@servisnet.com.tr; turgay@servisnet.com.tr      www.servisnet.com.tr

1985 yılında Northern Telekom-Netaş bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan teknik destek, mühendislik ve müşteri hizmetleri grubu, 2001 yılından itibaren Nortel-Netaş ailesinden dışkaynak bir firma olarak ayrılmış, bu tarihten itibaren  Servisnet Telekomünikasyon A.Ş. olarak Telekom&Bilişim Teknolojileri  sektörüne hizmet vermeye bağımsız olarak devam etmiştir.

Servisnet, bu süreç içerisinde uzun yıllar içinde bulunduğu kurumsal yapıdan kaynaklanan disiplin ve şirket kültürünü koruyarak, sektörün ihtiyaçlarına  göre yeteneklerini ve hizmet çeşitliliğini arttırmış, tecrübeli uzman mühendislik kadrolarıyla  çalışmalarını hız kesmeden sürdürmüştür.

"Tek Noktadan Toplu Çözüm“ sunmak felsefesini taşıyan Servisnet, Telekomünikasyon ve Bilişim pazarında faaliyetlerine Entegratör Firma kimliği ile devam etmektedir.

Data/Telekomünikasyon sistemleri konusunda danışmanlık hizmetleri, Network Sistemleri Danışmanlığı, desteği ve işletmesi, etkili proje yönetimi, müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış endüstriyel yazılımlar, sistem entegrasyonu yazılımları, Uzaktan Yönetim sistemleri, Data Center ve Bulut teknolojileri alanlarında hizmet sunan Servisnet,tamamladığı projelerin sonrasında sağladığı 7/24 destek servisleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımak gayretindedir.

Servisnet, yarattığı katma değerli hizmetler ile paydaşlarına kaliteli ve ekonomik çözümler sağlayan, sektöründe farklılık yaratmayı hedefleyen, yaptığı ARGE yatırımları ve çalışmaları sonucu geliştirdiği projeler ve ürünler ile günümüz iletişim teknolojilerini yakalayarak,  sektöre ve Türk ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu