C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Teknopark İstanbul, TGB, Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı, No:1, Blok:1 Kat:2 Kurtköy-Pendik 34912, İSTANBUL
+90 216 290 52 86       +90 216 290 52 88      infoctech@ctech.com.tr      www.ctech.com.tr/

2005 yılında kurulan C Tech Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş, Savunma ve Güvenlik, Havacılık ve Uzay, Telekom ve Yayıncılık alanlarında Haberleşme, Siber Güvenlik ve Modelleme-Simülasyon teknolojilerinde faaliyet göstermektedir

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki bilgi birikimi ve deneyimli insan kaynağı ile, ulusal ve uluslararası pazarlar için yenilikçi ürün ve çözümler geliştirme misyonunu yerine getiren CTech; sistem mühendisliği, elektronik donanım tasarımı, sayısal tasarım, haberleşme sistem tasarımı, RF tasarım, gömülü ve PC tabanlı yazılım tasarım ve bu bileşenlerden oluşan sistem geliştirme, entegrasyon ve üretim kabiliyetlerine sahiptir. CTech, kamu, özel sektör ve yurtdışındaki muhtelif paydaşlarına ürün ve çözümler sunmakta ve projelerin yükleniciliğini yapmaktadır.

Firmamızın merkez ofisi İstanbul Kurtköy'deki Teknopark İstanbul Kampüsü’nde yer almakta olup Ankara Bilkent'teki Cyberpark Kampüsünde de ofisimiz bulunmaktadır. Paydaşlarına katma değerli ürün ve çözümler sunma vizyonu olan CTech'in yazılım geliştirme ile elektronik tasarım ve üretimine uygun bir ARGE ve üretim altyapısı bulunmaktadır.

IS0-9001:2015 belgesi ile Milli ve NATO Gizli Tesis Güvenlik Belgelerine sahiptir. CTech gerçekleştirdiği çalışmalarda CMMI Seviye-3 kalite IEEE-12207 ve MlL-STD-973 gibi uluslararası kabul görmüş standart ve yaklaşımları esas almaktadır. Bununla beraber Üretim Müsaade Belgesi  ve AS9100 Belgesi için alt yapı çalışmaları ise devam etmektedir.

Yaptığı çalışmalar itibariyle ulusal ve uluslararası birçok iş ortağı bulunan firmamız 2012 yılı itibariyle TÜBİTAK tarafından Avrupa Birliği Eureka Programı kapsamında en çok Ar Ge projesine katılan ikinci Türk şirketi olarak ilan edilmiştir. CTech 2018 Ocak ayından itibaren Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. iştirakidir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 27001
AS 9100

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu