ACARTÜRK AKÜMÜLATÖR ENER. Ve BİSİKLET İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Acartürk Akümülatör Enerji Motor ve Bisiklet İnş. San. Tic. Ltd. Şti. .Org. San. Bölgesi Doğantepe Sok. No : 3  Selçuklu/KONYA/TR
+90 (332) 249 56 20       info@jelpoweraku.com      www.jelpoweraku.com/

1961 yılında otomotiv sektöründe faaliyetine başlamış olan firmamız 1985 yılından itibaren akümülatör üretmektedir.52 yıllık tecrübesiyle yarım asırı aşkın bu sürede Kimya ve otomotiv sektörüne dair engin tecrübesini ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, üretim projesine kazandırdığı yenilikler ve kalitesi ile daima tercih edilen bir marka olmuştur. Bu bağlamda Türkiye’nin ve KKTC’nin birçok noktasında satış ve servis ağına ulaşan firmamız ürünlerini çeşitli zamanlarda yurtdışına da ihraç ederek milli ekonomiye döviz kazandırmıştır.

Vizyon ve Misyon sahibi bir firmanın sorumluluğu gereği sürekli AR-GE çalışmalarına önem vermiş, bunun sonucu olarak gelişen teknolojiye paralel yeni doğan ihtiyaçlara cevap verebilmek adına Starter akü yanında Türkiye’de ilk defa Deep Cycle Gel Aküyü geliştirmiştir. Bu tarihten itibaren kurumsal bir yapıya dönüşerek ACARTÜRK AKÜMÜLATÖR LTD.ŞTİ adı altında JELPOWER BATTERY markasınıda bünyesine ekleyerek üretimine devam etmiştir. Yerli Malı ve ISO kalite belgelerine sahip olan kuruluşumuz derin döngülü (daha fazla boşalıp dolabilen) Gel aküler, daha çevreci olabilme adına solar enerji sistemlerinde kullanıldığı gibi, elektrik enerjisi ile çalışan araçlarda ve deniz araçlarında da kullanılmasının yanında rüzgar enerjisi, engelli araçları, golf araçları ve elektrikli bisikletlerde kullanılan akü modelidir.

Geniş bir kullanım alanı portföyüne sahip bu aküleri üreterek Türkiye’yi ithalata bağımlılıktan kurtarmış olmak bizim için ayrıca bir gurur vesilesidir.Bu bağlamda ihracatını her geçen gün artıran firmamız bu azim ve yüksek enerjiyle çalışmalarına devam etmekte ve daha yaşanabilir bir dünya için üzerine düşen görevi kararlılıkla yerine getirmektedir.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu