Konneka Bilgi ve İletişim Teknolojileri İmalat Ticaret Limited Şirketi

Üniversiteler Mah. 1605. Cad. Ankara Teknoloji Geliştirme Böl. Kur. ve İşl. Aş. Apt. No : 3/112
0312 429 0981       0312 429 0982      fdkars@konneka.com      www.konneka.com

Biz Kimiz?

2008 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın KOSGEB desteğiyle ODTÜ TEKMER'de çalışma hayatına başlayan KONNEKA Bilgi ve İletişim Teknolojileri, mezuniyetinden sonra 2012 - 2017 yılları arasında Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde, 2018 yılından itibaren Bilkent CyberPark'ta çalışmalarına devam etmektedir. 

Ülkemizin devlet teşvikleri ile kurulmuş olan KONNEKA, kurulduğu günden itibaren, ülkemizin siber güvenlik, ağ ve iletişim sektörleri üzerine ürünler çıkarmış ve Ar-Ge faaliyetlerine aralıksız devam etmiştir.

KONNEKA olarak misyon ve vizyonumuz; Ülkemize yurt dışı menşeili binlerce dolara satılan ürünler yerine, %100 yerli ve milli ürünler/yazılımlar geliştirerek hem ülkemizin öz kaynaklarına hem de ülke teknolojisine katkıda bulunmaktır. 

Kurulduğu günden bu yana, gerek ürettiği donanım-yazılım ürünleriyle gerekse de müşterilerine sunduğu alternatif ve güvenilir teknolojiler ile Konneka Bilgi ve İletişim Teknolojileri giderek büyüyen, sektörde aranılan ve birçok büyük kuruma teknoloji danışmanlığı veren bir firma haline gelmiştir.  

Konneka olarak ürettiğimiz donanım-yazılım çözümlerimizin sürdürülebilirliğinin sağlanması dışında AR-GE faaliyetlerimizin devamlılığı şirketimizin en önemli değeridir. Tübitak, Kosgeb, Ankara Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi , Cyberpark ve Havelsan A.Ş. ile yaptığımız işbirliklerimiz ve AR-GE projelerimiz devam etmektedir.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu