Quala Networks Telekomünikasyon San. ve Tic. A.Ş.

Küçükbakkalköy M. Dudullu C. No: 23-25 Brandium Residence R2 D:145 Ataşehir / İSTANBUL
02165277578       erdem.sahin@qualanet.com      www.qualanet.com

QUALA, EMEA Bölgesi'ndeki mobil radyo ağı mühendislik çözümlerinin önde gelen sağlayıcılarından biridir. Şirket, eksiksiz bir ağ stratejisi, radyo planlama, ağ optimizasyonu ve iletim planlaması yelpazesi sunar.

Amacımız, mobil iletişim endüstrisine sürekli olarak sınıfının en iyisi mühendislik hizmetlerini sunmaktır. Dinamik bir yanıt vererek ve gerçek ticari ve teknik değer sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Telekomünikasyon pazarındaki misyonumuz, her birinin kendine özgü beklentileri ve gereksinimleri olan müşterilerimizin gereksinimlerini tam olarak karşılayan, akıllıca tasarlanmış çözümler sunmaktır.

Telekomünikasyon sektörünün tüm hizmet iş alanlarında hem bayilere hem de operatörlere uçtan uca çözümler sunuyoruz. Bunu başarmak için, alandaki uluslararası deneyimimiz, güçlü proje yönetimi becerileri ve kapsamlı bir iş yönetimi yaklaşımı ile birleştirilir.

Quala'nın vizyonu, hizmet verdiğimiz her ülkede kalite anlayışı konusunda fark yaratmak ve benzer hizmetler sunan rakiplerimizden en az bir adım önde yer almaktır.

Karar verme stratejimiz, müşterilerimizin yerel gereksinimlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, yeni pazarlara girmemizi ve orada kendimizi genişletmemizi sağlayan ilk tetikleyici, esas olarak müşterinin gereksinimleri ve ardından yerel bölgenin genel durumudur. Mevcut koşulların analizinden sonra, özel gereksinimlere göre uyarlanmış esnek çözümleri masaya koyuyoruz.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu