LNL Elektrik Elektronik Bil. Dan. Ltd. Şti.

Mustafa Kemal Mh. Dumlupınar Bulvarı ODTÜ TEKNOKENT BİLİŞİM İNNOVASYON MERKEZİ Kat 4 No.8 ÇANKAYA/ANKARA
+90(312) 210 13 29       +90(312) 210 17 56      faysal.basci@lnl.com.tr      www.lnl.com.tr

LNL Ekim 2007'de Ankara'da ODTÜ Teknokent bünyesinde uzman mühendislerce kurulmuş bir teknoloji firmasıdır.

 

Çalışmalarına TÜBİTAK AYA(Akıllı Yaşam Alanları) projesi ile başlayan LNL, özellikle kablosuz haberleşme, sensör ve otomasyon sistemlerinde uzmanlaşmıştır.

Şirket 2010 yılında Almanya'da faaliyete geçen LNL Ingenieurbüro ile uluslarası arenada büyük bir adım atmıştır. Bununla birlikte Avrupa Birliği FP7 çerçevesi projeleri ile birçok Avrupa ülkesinde tanınmış ve güven vermiştir.

Başarıların mimarı olan LNL AR-GE grubu toplamda 20 yılı aşkın endüstri deneyimine sahiptir. LNL güçlü kadrosuyla OPTIMALT, ZEROVOC, VITISPEC ve OPTIJECT gibi Avrupa Birliği projeleri Almanya, İspanya, İtalya, Finlandiya, İngiltere, Fransa ve Avusturya’dan ortaklarla başarıyla yürütmektedir.

Ticari anlamda son bir yıl içerisinde atağa geçen LNL, AYA platformuyla ev, enerji, tarım-hayvancılık, endüstri ve sağlık olmak üzere beş ana sektörde özel telemetri ve sensör çözümleri sunmaktadır.

LNL'in misyonu müşteri beklentilerini en üstte tutarak, çevre dostu, enerji tasarruflu, yüksek kalitede ve en uygun maliyette cihazlar ve çözümler üretmektir.

Firmanın vizyonu ise teknolojinin en az nüfuz ettiği sektörlerde akıllı sistemler üreterek, alanında lider olmaktır.

İletişim Bilgileri