TRON ELEKTRONİK SİSTEMLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Şerifali Mahallesi Şehit Sokak No: 32 34775, Ümraniye – İstanbul
+90 216-313-33-35       +90 216-313-33-69      haltinoluk@tron.com.tr      www.tron.com.tr/

1990’dan beri…

Haberleşme elektroniğinin Kablo ve Uydu-TV (CATV/SMATV) uygulama alanında, geniş bantlı iletim ekipmanlarının tasarım – geliştirme ve üretimi alanında Türkiye’nin öncü kuruluşudur.

Kablo/Uydu TV yayın ana merkezlerinde uygulanmak üzere; sayısal/analog TV yayın alıcı ve işlemcileri (demodülatör; modülatör ve transmodülatörler), geniş bantlı  sayısal hizmetlere olanak tanıyan Kablo TV ve karasal yayın dağıtım şebekeleri için; hat tekrarlayıcılar, bina içi santrallar ve optik/RF dönüştürücüler, ana ürün programını oluşturmaktadır.

Ürün satış cirosunun %95’i özgün tasarımları ile üretilmekte olan cihazlar ve sistemlerden oluşmaktadır. Çok yönlü ve deneyimli mühendisleri, çeşitli ölçüm ve testlerin yapılabildiği ekipman ve simülasyon altyapısı ile problem ve istekleri sistematik bir biçimde ele alan, yeni teknolojilere kolay adapte olabilen, teknoloji yaratabilen ve bunun kalıcılığını sağlayan, bilimselliği ön planda tutan Ar-Ge, üretim ve teknik satış departmanları bulunmaktadır.

1200m2 alanda kurulu üretim departmanı faaliyetlerini; planlama, lojistik, tedarik ve test-doğrulama destek birimleri ile birlikte, sürekli gelişim içinde sürdürmektedir.

Üst seviyedeki OEM/ODM entegrasyonumuz ve pazarlama olanaklarımız sayesinde, ürünlerimiz; Kuzey/Güney Amerika, Hong Kong, Filipinler gibi küresel ölçekte rekabetçi pazarların Kablo TV operatörleri tarafından onaylı olup, on yılı aşkın süredir başarı ile uygulanmaktadır.

Tron, 2010 yılından beri Türkiye’nin önde gelen Savunma Sanayi sektörü firmaları ile Ar-Ge proje işbirlikleri çerçevesinde tasarım ve üretim kapsamında faaliyet alanını genişletmektedir.

Firmamızın tüm faaliyetleri, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütülmektedir.

 
 
 
 
 
İletişim Bilgileri
Firma Konumu