MSC PANO KLİMA SİSTEMLERİ

8 Kasım Mahallesi Arka Sokak No:158/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ
02884153124       m.senturk@mscindustry.com.tr      www.mscindustry.com.tr

2000 yılında başlayan endüstriyel soğutma sistemleri tasarım ve üretim çalışma hayatımızı 2019 yılında müşteri ilişkilerinde ,profesyonel servis hizmetlerinde ve teknolojik gelişmeler ışığında uzmanlık gerektiren üretim becerisini kullanarak tamamen çevreci,kaliteden ödün vermeyen,sektörün gerçek ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde,makul fiyatlandırma ile siz müsterilerimize hizmet vermeyi amaç edinerek MSC Soğutma Sistemleri Üretim ve Pazarlama LTD.ŞTİ ni kurarak perçinlemiş olduk.

 

Vizyonumuz

 

Endüstriyel soğutma sistemleri sektöründe ;Tasarım ve üretimini yapmış olduğumuz elektrik pano soğutucularında önceliğimiz müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde anlamak ve karşılayabilmek için doğru ürünler ortaya çıkartmaktır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için tasarımlarımızda dünyaca kabul görmüş markaların ürünlerini seçerek ve üzerine kendimize ait pek çok özelliği katarak farkın gerçekten biz olduğu teknolojik, yenilikçi, ergonomik ürünleri kullanıcılarımızla buluşturmak ana hedefimizdir.

Bunu hayata geçirirken en başta çevre politikamız, doğa dostu soğutucuları tercih etmemiz ve enerji tasarrufu olmazsa olmazımızdır. Sadece Türkiye’de değil Dünya çapında tanınmış bir marka olmak ve sürdürülebilir bir performans elde etmek.

Misyonumuz


Endüstriyel pano soğutma sistemleri sektöründe “Müşteri Odaklı”, “Güvenilir”, “Önce Kaliteli Hizmet’i” savunan firma, gelişen teknolojileri takip ederek ve sürekli kendini geliştirerek, müşterilerine güvenilir çözümler sunan, akla ilk gelen marka olmaktır.

Şirketimizi mümkün olan en yüksek şeffaflık, hesap verebilirlik ve etik davranış standartlarına ulaştırmaya çalışıyoruz. Etkili bir kurumsal yönetimin iyi yönetilen bir işin temeli olduğuna inanıyoruz.

Mesut ŞENTÜRK

Yönetici

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu