SAMM TEKNOLOJİ İLETİŞİM SAN . VE TİC. A.Ş.

GOSB İhsandede Cd. 800. Sk. No:802 41430 Gebze-Kocaeli-Turkiye
+90 262 677 1680       90 262 677 1681      bahriye.kaya@samm.com      www.samm.com

SAMM Teknoloji, bu ülkenin mühendis ve teknisyenlerinin dünya standartlarında değerler yaratabileceğine inanan 4 mühendis arkadaş tarafından, 2003 yılında, çok düşük sermaye ile kurulmuş bir Türk firmasıdır.

 

“Müşteri ne istiyor, aslında neye ihtiyacı var” sorusu ile ürün ve çözüm sunan SAMM Teknoloji, iş akışı içerisinde yer alan tüm çalışanlarının en üst seviyede yetkinliğini ve bunun sonucu olarak müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Sunduğu ürün ve hizmetlerin uzmanı olması gereğinin bilinciyle, her zaman “optimum” çözümü sunmakta, doğru ürünü maliyet-etkin olarak teklif etmektedir.

 

SAMM Teknoloji, 2018 yılında, 5746 nolu kanun kapsamında Arge Merkezi olarak tescil edilmiştir. TÜBİTAK, Koç Üniversitesi, Gebze Yüksek Teknoloji Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü gibi birçok araştırma kurumu ve üniversiteyle, fiber algılama teknolojileri dahil çeşitli alanlarda projeler geliştirmiş ve bu projelerin çıktılarını ticari ürüne çevirmiştir. Ayrıca 8 Patent, 3 faydalı model, 1 ürün tasarım belgesi, yüzlerce ürün tasarımı, ilave masaüstü ve mobil yazılımlar ile yaptığı işlere katma değer sağlamıştır.

 

Bilkent Holding ve SAMM Teknoloji iş birliği ile kurulan METSAM, Ankara’daki tesislerinin tamamlanmasının ardından, 2023 yılında, kuvars serisi optik fiber üretimi için temel hammadde olan Optik fiber preform üretecektir. Ayrıca, METSAM’da fotonik ve ilgili alanlarda ARGE çalışmaları yapılması da planlanmaktadır.

 

SAMM Teknoloji, eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunmak amacıyla, yazılımla henüz tanışamamış köy okullarına, maddi durumu elverişli olmayan öğrencilere ve gençlere bilgisayar ve IoT komponentleri bağışlamıştır. Ayrıca, 17 üniversite öğrencisine düzenli olarak karşılıksız burs vermektedir.

 

SAMM Teknoloji tarafından ürün ve çözüm sunulan alanlara dair başlıca bilgiler, aşağıda olduğu gibidir:

 

Faaliyet Alanları

 1. Telekom

  telecom.samm.com
 2. Bilişim

  market.samm.com
 3. Fiber Optik Algılama Teknolojileri

  fotas.samm.com
 4. Enerji Taahhüt

  samm.com/yapim-isleri
 5. Isıtma

  samm.com/isitma-hizmetleri

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu

Şirket Videosu
https://www.youtube.com/SAMMTeknoloji