GrupBim Telekominikasyon, Bilgisayar San. Ve Tic. LTD.ŞTİ.

Mustafa Kemal Mahallesi 2146. Sokak No: 4/C Çankaya / ANKARA
+90 312 215 0 444       +90 312 215 0 333      info@grupbim.com      www.grupbim.com/

 

 

 

İLKELERI BAŞARMAK AYRICALIK ISTER.

Misyonumuz

Kurucularımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize taahhüdümüz kurumsal ve teknolojik altyapımızı sürekli olarak geliştirerek ürünlerimizi, çözümlerimizi, bilgi birikimimizi ve hizmetlerimizi pazara en rekabetçi biçimde sunmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye pazarında erişim ve iletişim çözümleri konusunda lider firma olmak, bu sahada en etkin katma değerli Profesyonel Çözüm Firmalarına kaliteli ve hızlı teknik hizmet sunmak.

Kuruluşumuzun Kalite Politikası

Veri iletişimi sektöründe katma değerli, Teknik  Entegratörü olarak, proje firmalarımıza ve doğrudan temasta bulunduğumuz müşterilerimize yeni teknolojileri ve bu konudaki tüm uygulamalı hizmetleri sunmaktayız.

Bu nedenle; iş arkadaşlarını da, müşteri kabul eden, bu kapsamda hem iç, hem dış müşteri memnuniyetini vazgeçilmez bir öncelik olarak uygulayan, Türkiye pazarında “Erişim ve İletişim çözümlerinde katma değerli teknik entegretör” kalite politikamızla lider olan ve verimliliği ön planda tutan, çalışanların profilini sürekli geliştiren işletme kültürü ve tüm çalışanlarının katılımı sonucunda, ulaşılan kalite düzeyi ne olursa olsun, onu daha ileriye götüren, iyileştiren ve geliştiren bir firma olmak, GRUPBiM BİLGİSAYAR SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ.’ nin kalite politikasının temelini oluşturmaktadır.
İletişim Bilgileri
Firma Konumu