Yücel Elektrik Elektronik Otom. İnş. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ferhatpaşa Mah. 53. Sokak No: 41 Technopc Plaza Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 329 39 99       +90 (216) 329 25 00      murat.yucel@technopc.com.tr      www.technopc.com.tr

Technopc, bilişim sektöründe faaliyet gösteren Türkiye'nin lider teknoloji merkezidir.

Technopc®, Yücel Elektronik tarafından 2006 yılında “daha iyi teknolojik ürünler” üretmek amacı ile oluşturulmuş markamızdır. Bilişim teknolojilerine yönelik çözüm ve hizmetleri, kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamak ilkesiyle yola çıkan Technopc®, kurumsal şirketlere ve son kullanıcıya yönelik mini PC, tablet PC, masaüstü ve endüstriyel PC’ler, All In One’lar ve sanallaştırma çözümleri sunmaktadır. Technopc®, yenilikçi, çevreci ve yüksek performanslı ürünleri ile farkını ortaya koymakta, en son teknolojik ar-ge çalışmalarının ışığında katma değerli ve farklı ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye’de mini PC pazarında adetsel ve projeler anlamında en çok tercih edilen bilgisayar markası olan Technopc®, mini PC serisi ile sağlıktan bankacılığa, eğitimden savunma sektörüne kadar geniş bir yelpazede, yeni kurulan veya teknolojisini iyileştirmek isteyen kurumlara çözümler sunmakta; ihtiyaçların belirlenmesi ve ürünlerin konumlandırılması konularında hizmet vermektedir. Mini bilgisayar segmentinde Nano ve Smart Ultra SFF serileri, %70 oranında düşük enerji tüketimi, %90’a varan yerden tasarruf ve sessiz çalışma özellikleriyle, eğitim kurumları, belediyeler, hastaneler, mağazalar ve çağrı merkezleri başta olmak üzere birçok kullanım alanında tercih edilmektedir. Mini PC serisi, işletme yönetiminde kompakt tasarım ile yüksek performansı buluşturmayı hedeflemektedir.

İleri
Teknoloji

Tüm Technopc® ürünlerinde en ileri ve en yenilikçi teknolojiler kullanılmaktadır. Intel® vPro teknolojisi sayesinde Yönetilebilir; Dahili Güvenlik Platform Modülü (TPM) güvenlik yongası sayesinde veri korumasını arttırmaya yönelik donanımsal şifreleme özelliği sağlar. Kullanıcısına etkileyici ve akıllı bir performans sunar.

Çevreci
Teknoloji

Technopc® tüm ürünlerinde çevreye olan duyarlılığını göstermektedir. Technopc®'nin tüm serileri az enerji tüketecek şekilde üretilmektedir. Enerjiyi %80’e varan oranlarda az kullanan ve kullanım masraflarınızı azaltan Technopc® sayesinde, teknolojiyi verimli ve düşük işletme maliyetleriyle kullanmanın keyfini yaşayın.

Kişiselleştirilebilir
Teknoloji

Technopc® kullanıcı ihtiyacına göre kişiselleştirilebilir çözümler sunar. Çağımızda her sektör birbirinden farklı donanımsal ve yazılımsal çözümlere ihtiyaç duyar, Technopc® bunun bilincinde olarak tüm serilerindeki ürünlerinde, kullanıcı isteklerine göre kişiselleştirilebilir teknoloji kullanır.

Misyonumuz
Misyonumuz

Geniş ürün yelpazesi ile güvenilir,etkin,kaliteli,çevre dostu ürünleri,ekonomik koşullarda kullanıcıların hizmetine sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmeti en etkin şekilde sağlamak ,sonuçlarını izlemek,devamlılığını sağlamak ve değerlendirmek en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

% 100 müşteri memnuniyeti ilkesi, sürekli kendini geliştirip yenileyen Ar-Ge departmanı ve tüm ürünlerinde en ileri ,en yenilikçi teknolojileri kullanarak yüksek çevre bilinciyle sınırlı doğal kaynaklarımızı korumak ve yaptığı üretimlerle ekonomimize katma değer sağlamayı kendisine hedef edinmiştir.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu