SEKİZA Savunma, Havacılık ve Uzay Teknolojileri A.Ş.

Arı Sanayi Sitesi 1476.Cadde No:137 06378 İvedik OSB Yenimahalle/ANKARA
90 312 227 0077       kyusuf@sekiza.com,ykotan@gmail.com      www.sekiza.com

SekizA Savunma Havacılık Ve Uzay Teknolojileri A.Ş. 2013 yılında Savunma Sanayi, Sivil Haberleşme Sistemleri ve Erken Uyarı Sistemleri alanlarında tasarım, üretim ve pazarlama alanlarında hizmet vermek için kurulmuştur.

SekizA, teknolojiye ve sürdürülebilir inovasyona kendini adamış profesyonellerin dünyadaki yenilikçi teknolojik akımları takip ederek güvenilirliği ve hızıyla elektronik teknolojileri alanında ülkemizin ihtiyacı olan yenilikleri kazandırmak için hiç durmadan yoluna devam etmektedir.

SekizA, kurulduğu günden bugüne her daim öncelikle müşteri ve verimlilik odaklı üretimi benimsemiştir. Bu sayede yurt içinde ve yurt dışında müşteri portföyünü de Savunma Sanayi, Sivil Haberleşme Sistemleri, Erken Uyarı Sistemleri alanlarında iş ortaklarına en iyi ve en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

SekizA, faaliyet alanlarında kaliteli hizmet ve ürünü sunabilmek için teknolojik alt yapısını sürekli olarak geliştirmekte ve teknik çalışanlarını bu yönde eğitmektedir.

SekizA, teknolojiye uyum sağlayabilen, müşteri odaklı hizmet ortaya koyan bir firmadır.

Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 alanda tesis yatırımına başlamış SekizA, yerli ve milli üretime katkı sağlamakta ve yurt içi-yurt dışı fuarlara katılarak faaliyet gösterdiği alanda kendini dünyaya tanıtmaktadır.

SekizA, sahip olduğu ekipmanları, yoğun tecrübesi, teknolojiyle paralel gelişen alt yapısı ve kendi bünyesindeki tasarım faaliyetleriyle iş ortaklarına yardımcı olmaktadır.

SekizA, müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünün yanı sıra çalışanlarını da her zaman üst düzeyde memnun etmeyi hedeflemiştir ve bu doğrultuda gereken yaklaşımı sergilemektedir.

Her daim müşteri ve kalite odaklı yaklaşımlarıyla insana ve ekipmana yatırım yapan SekizA, sürekli gelişip sektörün öncülerinden günümüzde ve gelecekte de aranan bir firma olmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu