Günko Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti.

İnönü Mah. Zümrüt Sok. Alize İş Merkezi No: 3/3 Ataşehir / İSTANBUL
+90 216 595 06 52       +90 216 595 07 84      nuri@gunko.com.tr      www.gunko.com.tr

 1974 yılında çelik konstrüksiyon ve metal levha sektöründe bir çok ürün grubunda üretim faaliyetine başlamıştır. 41. Yılını kutlayan  günokgrup, inşaat, otomasyon, gemi, akaryakıt, enerji, iletişim, elektronik ve bilişim sanayilerinde yüzlerce çeşitte binlerce ürün hizmeti sağlamıştır. 

   günokgrup müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlar ve Altı Sigma yaklaşımı ile üretim ve gelişim süreçlerini yürütmektedir. Gelişen sektörlerde daha aktif roller almak adına her geçen gün yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

   günokgrup PVC ürün grubu; 

   adopen_logo  Yetkili Satıcı

   Yeni bir yapılanma sürecine giren günokgrup, biilişim sektörüne de hitap edebilmek için 2005 yılında logo Endüstriyel Sis. San. ve Tic.Ltd.Şti. ni kurmuştur. Data ve Network Kabinetleri üretimine başlayan grubumuz gelişen teknoloji ile talep edilen diğer bilişim ürünlerinde de çeşitli ürünler üretmeye devam etmektedir. Başlıcaları;

  • 19″ Data ve Network Kabinetleri
  • Indoor ve Outdoor Fiber Optik Kabinetler
  • Bilgi İşlem ve Konsol Ürünleri
  • Elektrik Dağıtım Panoları (indoor / outdoor)
  • Metal Kablo Kanalları gibi ürünleri üretmeye devam etmektedir.

   6.000 Ton/Yıl metal işleme kapasitesi ile %100 Müşteri memnuniyetini hedefleyen logo, fonksiyonel ürün tasarımları ve rakabetçi fiyat politikasının yanı sıra son teknoloji makina parkurunu da geliştirmeye devam etmektedir. 

      Günko, 41 yıllık deneyimini ileri teknoloji ile sürekli geliştirerek toplam kalite yönetimi prensiplerini benimser, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetlerinin sürekliliğini hedef edinmiştir.

Misyonumuz
 

      Günko olarak ana görevimiz, bilişim teknolojileri ürünlerini, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hızlı, yüksek kalitede, fonksiyonel ve rekabet gücü olan ürünler dizayn etmek, üretmek, ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaktır. 

 

 

Kalite Yönetiminin Sürekliliği
 

   Proseslerimizin her evresinde ölçülebilir geliştirmeler sağlamak, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olmak, sistemleri sürekli iyileştirmek, ürünlerimizde ve insan kaynaklarımızda gelişimin sürekliliğini sağlamak, sürekli iyileştirmeyi bir yaşam biçimi olarak benimsemektir.

 

 

Doğal Çevre Duyarlılığı
 

    Günko olarak, biz çevreyi geleceğe bıraktığımız en büyük miras olarak görüyoruz.

   Günko, üretim standartlarımızı ve ürünlerimizin çevreye olan duyarlılığında yüksek hassasiyet gösterir, gerekirse kanun ve yönetmeliklerde belirtilen hususlarında ötesinde sürekli gelişimi amaç edinmiştir.

Sertifikaları

TSE EN 9000
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu