RST Uzaktan Algılama Teknolojileri

Hacettepe Üni. Teknoloji Geliştirme Bölgesi Üniversiteler Mah. 1596. Cad. No: 95/6-7 06800, Beytepe-Çankaya, Ankara
+90 (312) 287 01 15       +90 (312) 287 01 18      info@rstteknoloji.com.tr      www.rstteknoloji.com.tr/
RST (Uzaktan Algılama Teknolojileri), sivil ve askeri alanlarda elektronik, savunma, uzay ve havacılık sektörlerinde faaliyet gösteren ürün odaklı bir şirkettir.

Güçlü bir iş geçmişi ile geniş bir deneyime sahip mühendislik ve proje yönetimi ekibi bir araya gelerek RST'yi oluşturmuştur. Türkiye ve komşu coğrafi bölgelerdeki ülkeler ana hedef pazarı olarak seçilmiştir.

RST'nin ana hedefi, müşterilerinin taleplerine hızlı çözümler üretmek için modern mühendislik teknikleri kullanmaktır. Bu amaçla RST, gelişmiş teknolojiler kullanarak ulusal ve uluslararası standartlara uygun, katma değeri yüksek, özgün ve güvenilir yazılım, donanım ve sistem çözümleri tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmektedir.

Bu kapsamda RST, Radyo Frekansı (RF) ve Elektro-Optik (EO) tabanlı sensör ve simülatör teknolojileri alanlarında Radar Sistemleri, Uydu Sistemleri, Elektronik Harp (EW) Sistemleri ve Simülatörleri gibi çeşitli projeler gerçekleştirmektedir.
 

RST olarak yönettiğimiz projeler ile, temel olarak kritik sistemlerin tasarımı ile ilgili bilgi birikimini (know-how) kazanmaya ve bu sistemlerin üreticisi haline gelmeye odaklanıyoruz. Bu bilgi birikimini, RF ön uç (RF front end), mikrodalga ve milimetre dalga teknolojileri için ve alıcı/verici üniteleri ve uzaktan algılama sistemleri için sinyal işleme olarak sınıflandırabiliriz.

RF ve EO algılama sistemlerinin uygulamalarında sistem geliştirme ve entegrasyon yeteneğine sahip olduğumuzdan dolayı, yüksek performanslı sayısal sinyal işleme için çözümler üretebilmekteyiz.

Buradan hareketle, FPGA ve DSP'ye ek olarak yepyeni sinyal işleme teknolojilerini kullanıyoruz. Sinyal işleme çözümlerini oluşturmak için kendi laboratuvarımızda ve yeni teknoloji test ekipmanlarımızın yardımıyla modelleme, simülasyon, uygulama ve 3’üncü parti IP çekirdek entegrasyon metodolojilerini yürütüyoruz. Böylece, ürün geliştirme sürecinin hızlandırılmasını sağlıyoruz.

Misyon

Özellikle RF & EO Sensör Teknolojileri ve EW Simülatörleri ile ilgili ulusal ve uluslararası alanlarda Savunma, Uzay ve Havacılık sektörlerinde yüksek teknoloji ürünler için hizmetler geliştirmek, üretmek ve sunmak.

Vizyon
  • Sivil ve Askeri alanlarda ürün ve sonuç odaklı bir şirket olmak
  • Benzersiz ve İleri Teknoloji Bazlı Ürünler ve Çözümler sunmak
  • Ulusal ve uluslararası müşteriler için sorumlulukları yerine getirmek adına hızlı ve etkin hizmetler sunmak
  • Ortaklar ve müşteriler tarafından güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak
Kalite Politikası

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun hızlı, verimli, güvenilir ve müşteri beklentilerinin üzerinde, modern mühendislik ve ileri teknolojilerin kullanılması.

ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı referans alınmak suretiyle, müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için sürekli iyileştirme ve sistem devamlılığının sağlanması.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu