KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Mrk. A2 Blok No:151/1B İç Kapı No: B01 Esenler/İstanbul
(212) 924-20-30       (212) 483-70-27      info@kafein.com.tr      www.kafein.com.tr

Geliştirdiğimiz mobil ödeme sistemleri, e-ticaret ve telekomünikasyon projeleri bugün Türkiye’nin en büyük kurumlarında ve başka ülkelerde de kullanılan Kafein Teknoloji olarak, bizi sektörün öncüleri arasına konumlayan yolculuğumuza 2005 yılında başladık. Tam on yedi yıldır teknoloji, bankacılık, telekom, turizm, hizmet, perakende ve sigortacılık sektörlerinde bulunan ulusal ve global müşterilerinin teknoloji yazılımı ve yönetimi alanındaki ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz anahtar çözümlerin yanı sıra, hem büyük veri analizi, KVKK, güvenlik ve mobil uygulamalar alanlarında teknolojiler geliştiriyor, hem de global partnerlerimiz ve TÜBİTAK gibi önemli kurumlar ile sürekli Ar-Ge projeleri gerçekleştirerek inovatif çözümlerimizi hep bir sonraki aşamaya taşımak için çalışmaya devam ediyoruz.

Başarımızı, 700 çalışanımız, global partnerlerimiz ve iş ortaklarımız ile hep birlikte ve kaliteli hizmet vizyonumuzla hareket etmeye borçluyuz. Bu vizyon dahilinde, sektörde emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyoruz.

Farklı alanlarda ürettiğimiz servislerle ürün yelpazemizi genişletirken, hizmet kapasitemizi büyütmek konusunda iştiraklerimizin alanlarından da besleniyoruz. Şirketlerin, kalite yönetimi ve iş sağlığı-güvenliği süreçlerini tek noktadan yönetmelerine olanak sağlayan çözümleri sunan Intranet Yazılım ve siber güvenlik alanında başarılı bir ürün portföyüne sahip olan Karmasis, iştiraklerimiz arasında yer alıyor.

2017-2022 yıllık ortalama %55 büyüyerek Türkiye’nin yazılım vizyonuna katkı sunmaya devam eden Kafein Teknoloji olarak, halka açılan 15. bilişim şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu