ERAT KABLO TEKNOLOJİK DONANIM SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.A.Ş

Organize Sanayi Bölgesi 22 Cadde No:42 Melikgazi/ KAYSERİ
0352 3222770 Pbx       0352 330 40 41      erat@eratkablo.com      www.eratkablo.com

Ülkemizin önde gelen Fiber Optik Bağlantı Ekipmanları ve Aksesuar Üreticisi firmalarından birisi olan ERAT KABLO, 1998 yılında Fiber optik kablo montajı ve Fiber optik kablo ek montajı çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

Fiber optik ara bağlantı kabloları (pigtail,patch cord), fiber optik kablo ek kutuları, fiber optik sonlandırma ekipmanları (rack/duvar tipi patch paneller) , fiber optik aksesuarlar, bakır Data&Lan kabloları (Cat5, Cat6, Cat7) , bakır data patch cord kablosu, bakır data sonlandırma panelleri ve bakır data sonlandırma ekipmanlarını üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek Telekominikasyon sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Üretim; 12000 m2’si kapalı, 20000 m2 alandaki entegre tesislerde, ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 14001, OHSAS 18001 gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi uzman bir ekip tarafından, son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO kalite belgeleri ERAT KABLO markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir.

ERAT KABLO, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağanmaktadır.

İsteyin, fiber hızında üretelim.” sloganı ile hareket eden ERAT KABLO, tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile ERAT markasını Yurtiçi pazarının yanı sıra, dünyaya da sunan ERAT KABLO; 35’i aşkın ülkede tercih edilen saygın bir marka haline getirmiştir.

ERAT KABLO olarak sektörümüzün hızla büyüyen bir markası olmaktan, başarı ve kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Tesis Güvenlik
CE Belgesi

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=a9vKVK4rU1E&t=96s