Komtel Grup Şirketleri

19 Mayıs Mahallesi Sümer Sokak Zitaş Blokları D-1 Blok D: 10 Kozyatağı-Kadıköy ISTANBUL – TURKEY
+90 216 380 60 60       info@komteltech.com      www.komteltech.com

KOMTEL TEKNOLOJİLERİ

YENİLİKÇİ KAPSAM ÇÖZÜMLERİ


Komtel Grup, 1994 yılından bu yana; Telekomünikasyon, IoT (Nesnelerin İnterneti), Ar-Ge, Savunma ve ilgili MS (Yönetilen Hizmetler). Bugün grup şirketleri aracılığıyla faaliyet gösteren şirket; Komtel Technologies, Mobineo, Selkom, Seyf-T, Telkolab ve Mobil Trust, 580'den fazla çalışanı ile.


 Bir Bakışta Komtel Grubu

Telekomünikasyon
2007 yılından bu yana 7 ülkede 8 prestijli GSM operatörü için 1.000'in üzerinde proje ile hayata geçirilen 14 milyon metrekarelik bina kapsama alanı (IBS); ağırlıklı olarak Havalimanları, İş Merkezleri, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Stadyumlar, Metrolar ve Oteller. Telekomünikasyon işi Komtel Tech tarafından yürütülmüştür.

 

nesnelerin interneti
2006 yılından bu yana 5 ülkede 20.000'den fazla aktif kullanıcıya 80.000'in üzerinde cihaz ile 8 büyük sektöre; Telemetrik izleme ve araç takip ürün ve hizmetleriyle Lojistik, Hızlı Tüketim Ürünleri, Askeriye, Eczane, Telekomünikasyon, Ağır Vasıtalar, Limanlar ve Petrol Yatakları. IoT ve M2M işine MobilTrust tarafından hizmet verildi.

 

Yönetilen Hizmetler (MS)
300'ü aşkın çalışanı ile Türkiye'nin %30'unda (2 bölgede 19 şehir) ve Azerbaycan'da hizmet veren, 4.000'den fazla telekom sitesinde yer satın alma, önleyici ve düzeltici hizmetler ve bakım hizmetleri gibi yönetilen hizmetler yürütmektedir. Mobineo ve Selkom.

 

Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge)
2002 yılından bu yana 3 ülkede Telekomünikasyon ve Savunma sanayileri için yüksek teknolojili ekipman geliştirmektedir. Şirket, 20 yüksek teknoloji projesinde 400.000'in üzerinde cihaz ve çözüme hizmet vermiştir. Her iki sektör için de Ar-Ge süreci iki firma tarafından yürütülmüştür; Telkolab (telekom için) ve MobilTrust (savunma ve telekom için)

 

Savunma Sanayi BU BİLGİLER KESİNLİKLE GİZLİDİR. BİR NDA İLE KISMEN PAYLAŞILABİLİR
Genel olarak SEYF-T Savunma Sanayii, Savunma Sanayii İşine yön vermektedir.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu