Pavo Tasarım Üretim Elektronik Ticaret A.Ş.

Teknopark İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Ar-Ge Binaları 1.Blok Zemin Kat, 34912 Pendik / İstanbul Türkiye
0216 354 72 86       0216 354 76 77      ragip.ozkan@pavotek.com.tr      https://pavotek.com.tr/

Pavotek olarak müşterilerimizin ihtiyacına uygun birinci sınıf elektronik ve gömülü sistem çözümleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Bu çözümlerimizi IP ağ haberleşme aygıtları, iletişim/kontrol sistemleri, güç aktarım/dağıtım birimleri, insansız aviyonik sistemleri ve enerji dağıtımını verimli hale getiren sistemler olarak sıralayabiliriz. Çeşitli uygulama alanlarında projelerimizi geniş bilgi birikimimiz ve deneyimimiz üzerine inşa ediyoruz. En zorlu çevre koşullarında çalışan askeri bilgisayarlardan, veri merkez yönetim anahtarlama cihazlarına kadar geniş bir yelpazede ürünler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji üslerinden biri olarak, ülkemizin ulusal güvenlik açısından kritik alanlarda yerli teknolojiler geliştirmeye yönelik stratejik girişimi kapsamında birçok sorumluluk üstlendik. Bu konuda çok da başarılı olduk. Ürünlerimiz on yıldan uzun bir süredir kapsamlı bir şekilde test edilip kullanılmış ve mükemmel bir saha tecrübesine ulaşmıştır.

Son derece iddialı tavrımız, yenilikçiliğe olan duyarlılığımız ve gelecek vadeden yeni fikirleri denemeye hazır misyonumuzla bir araya geldiğinde, bu durum eşsiz bir ürün portföyüne yol açtı. Daha önemlisi, çeşitli ancak birbirini tamamlayıcı konularda anahtar yetkinlikler kazandık. Bu bize rakiplerimizin erişemeyeceği çözümleri keşfetme avantajı sağlamaktadır. Amacımız bu kapsamlı bilgiyi alıp işleyerek tüm müşterilerimiz için değer yaratmaya odaklanmaktır.

OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) ve ODM (Orijinal Tasarım Üreticisi) olarak da faaliyet göstermekteyiz. Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi şirketleriyle stratejik ortaklıklarımız bulunmaktadır. Hem iç hem de ihracat pazarlarında satılan askeri ve endüstriyel ürünlerimiz ile komple çözümler sunmaktayız. Ar-Ge mühendislerimiz fikir ve müşteri gereksinimlerini elektronik ve mekanik tasarımlara dönüştürmektedir.

Üretim ve test tesislerimizde DO-178, DO-254 ve DAL-A, DAL-B, DAL-C gibi askeri ve aviyonik dereceli sertifikalandırma gereksinimlerini karşılayan bileşenler tasarlayıp sunabilen az sayıda Türk şirketi arasındayız.

Yeteneklerimizi daha da geliştirmek için sürekli çaba sarf ediyoruz. Kendi Gerçek Zamanlı İşletim Sistemimize, Pavo OS’a ve dahili olarak geliştirilen yazılım ve elektronik modül kütüphanelerine sahibiz. Gelecekteki çalışmalar için sağlam bir temel oluşturan bu varlıkları daha da geliştirmek için projelerimizden öğrenilen dersleri sonraki projelerimizde kullanıyoruz. Pavotek olarak en büyük varlığımız, mümkün olan her şekilde destek vermeye çalıştığımız insanlarımızdır. Pavotek’te en önemli önceliklerimizden biri, geleceğe ışık tutabilecek potansiyele ulaşma fırsatı için parlak beyinler yetiştirmektir. Üniversitelerdeki akademik bilginin endüstriyel ürüne dönüşümü konusunda destek oluyor ve üniversitelerle uzun vadeli işbirliğini geliştirmeyi hedefliyoruz. Neredeyse tüm gelirlerimizi Ar-Ge faaliyetlerine yeniden yatırıyoruz. Şu anda Yapay Zeka, Derin Öğrenme ve Siber Güvenlik gibi araştırma alanlarına yoğun yatırım yapıyoruz.

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
TSE EN 9000
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri
Firma Konumu