İnta Mühendislik İnşaat Mim. Müş. Teks. San. Tic. A.Ş.

BALGAT MAH. MEVLANA BULV. YELKEN PLAZA 139/A NO:44 ÇANKAYA / ANKARA
+90(312) 436 01 13       +90(0312) 436 16 92      levent.koper@inta.com.tr      www.inta.com.tr/

İNTA Mühendislik A.Ş., telekomünikasyon sektöründe hem anahtar teslim proje yönetimi hem de telekomünikasyon temelli yeni yatırım alanlarını değerlendirmek amacıyla 1993 yılında faaliyete geçmiştir.
Yurtiçi ve yurtdışında projeleri devam eden İNTA Mühendislik 2008 yılında kurduğu ASUR İletişim ile hedeflediği yolda emin adımlarla ilerlemiş ve sektördeki faaliyetlerine İNTA grup şirketleri adı ile devam etme kararı almıştır.

Merkezi Ankara’da olan İNTA Grup, 400’den fazla çalışanı, 6 ülkede bulunan temsilci ofisleri ve müşterilerine sunduğu performans, kalite ve uygun maliyet avantajlarıyla, mükemmel ve güvenilir telekomünikasyon hizmetleri sağlayıcısı olduğunu kanıtlamıştır.

İNTA Grup, Türkiye, Kuzey Avrupa ,Avrasya ve BDT ülkelerinde, distribütörü olduğu firmaların telekomunikasyon şebeke ekipmanlarının da pazarlama faliyetlerini yürütmektedir..Bunlardan bazıları:
  • NSN BBA & NBA ile iş ortaklığı ve ürün satış temsilcilği.

  • EADS TETRA ile iş ortaklığı ve ürün satış temsilciliği.

  • DELTA Electronics Inc. ile telekomünikasyon güç sistemleri ürün satış temsilciliği.

  • AMPHENOL FUYANG Communication Equipment Co. Ltd. ile telekomünikasyon ekipman ve aksesuarları ürün satış temsilciliği.

  • HANSEN Industries Co. ile RF kablo ürün satış temsilciliği.

  • COMBA Telecom ile telekomünikasyon ekipmanı ürün satış temsilciliği ve CLB ANTEN A.Ş. adı altında Türkiye’de ortak üretim yapılması.İNTA Grup, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’daki ekipman sağlayıcılar, operatörler ve kuruluşlar arasında öncelikle tercih edilen iş ortağı haline gelmiştir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu