IPC Mühendislik Elektrik, Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd

Büyükbakkalköy Mahallesi, Mezarlık Yolu, No: 12, 34858 Maltepe-İstanbul
0216 5618220       0216 5618226      uzeyir.onal@ipc.com.tr      www.ipc.com.tr

Türkiye’nin Güç Elektroniği sektöründe lider şirketlerinden olan IPC Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1997 yılından bu yana ülkemizde ihtiyaç duyulan Güç Sistemlerini tasarlamak, üretmek, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermek amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Bunun yanı sıra, Alçak Gerilim AC / DC Pano, UPS ve çeşitli anahtar teslimi şebeke bağlantılı/bağlantısız Güneş Enerji Santrallerinin kurulumunu da gerçekleştirmiştir.

Ar-Ge faaliyetleriyle yeni teknolojileri yakından takip ederek, enerji ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak uyarlanmış çözümlerimiz, yurtiçi ve yurtdışında birçok firmaya hizmet vermektedir. Türkiye’deki yetkin servis ağıyla, enerji alanında ürün, çözüm ve teknik servis hizmetlerini,  “7 gün 24 saat” kesintisiz sunmaktadır. 

IPC LTD ürünleri; ISO9001, ISO14001 ve ISO18001 gibi küresel standartlarla uyumludur. IPC’nin Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti beklentisi, üretimin her anında kusursuzluğun temelini oluşturmaktadır. Kalite Politikamızın en önemli parçası % 100 Müşteri Memnuniyeti sağlamaktır. Çalışanlarımızın en büyük ve en önemli kaynağımız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bilgi ve becerileri, verilen kurs ve eğitimlerle sürekli olarak geliştirilmektedir.

IPC LTD her zaman güvenilir ve ulaşılabilir bir çözüm ortağınız olacak, size ve işinize enerji katacaktır. Ana müşterileri arasında Türk Telekom A.Ş, Turkcell, Vodafone, Avea, Huawei ve ZTE gibi haberleşme sektörünün önde gelen firmaları olan IPC LTD’nin hedefi; Türkiye ve dünyada, müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu