Nart Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. (TechNarts)

ODTÜ TEKNOKENT MET YERLEŞKESİ Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı No:280 E Blok 2/A 06510 Çankaya, Ankara
+90 (312) 354 9868       +90 (312) 354 9878      taha.yayci@technarts.com      technarts.com

“TechNarts” markasının da sahibi olan Nart Bilişim Hizmetleri, 2007 yılında kurulmuş olup, 2009 yılında ODTÜ Teknokent’e taşınarak bilişim hizmetleri sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

Kuruluşundan beri stratejisi, çalışma şekli ve kaynak kullanımı ile Türkiye’de bir ilk olan TechNarts, müşteri ilişkilerindeki yaklaşımıyla da farklılık göstermektedir. Projelendirme safhasında başlayan proje yönetimi anlayışına sistem ve ihtiyaç analizi safhalarını da ekleyen bir yaklaşımı öngörmekte olup, bu sayede özellikle teknoloji konularında bilgi eksikliği olan firmaların bu sektörde danışmanlığına önem vermekte ve müşterilerin yazılım ihtiyaçlarını önde tutmaktan öte iş ihtiyaçlarını belirleyerek sistemin verimliliğini sadece yazılımla değil ayrıca analiz ve değişim süreçleriyle de kontrol etmektedir.

TechNarts proje tabanlı profesyonel kadrosu ile işi sahiplenerek müşteri adına tüm teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve müşteri için yazılımdan öte fiyat avantajlı uygulanabilir çözümler üretmektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 27001
ISO 20000
Tesis Güvenlik

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu