ORBİT ENERJİ HABERLEŞME TEKN. SAN. VE TİC .A.Ş.

Kemalpaşa Cad. No:329 Pınarbaşı/İzmir
+90 232 502 01 28       +90 232 502 01 28      bilgi@orbitenerji.com      https://www.orbitenerji.com/

Orbit Enerji A.S¸. 2014 yılından beri temel faaliyet konusu ENERJI· alanında o¨zellikle Gu¨nes¸ Enerjisi Santralleri EPC hizmeti ve yenilikc¸i LiFePO4 teknolojisine dayalı batarya u¨retiminde faaliyetlerini su¨rdu¨rmektedir.

Fotovoltaik Gu¨nes¸ Enerji Santralleri ve gelis¸mis¸ o¨zelliklere sahip ORBI·T LiFePO4 yeniden s¸arj edilebilir Bataryalar ic¸in Mu¨hendislik, Projelendirme, Kurulum ve kurulum sonrası servis hizmeti veren s¸irketin bir c¸ok ARGE c¸alıs¸maları bulunmaktadır.Bunun yanı sıra LiFePO4 Bataryalarımız telekomu¨nikasyon baz istasyonları, enerji santralleri ve enerji depolama c¸o¨zu¨mleri ic¸in farklı kapasitelerde ve o¨zellikler ile c¸es¸itlendirilmis¸tir.

Orbit Enerji'nin arkasında gu¨c¸lu¨ bir ekip bulunmaktadır. Saha servis su¨rekliligˆinin sagˆlanması ic¸in Tu¨rkiye'nin her yerine hizmet verecek s¸ekilde organize olmus¸tur. C¸alıs¸anların tamamı I·SG, ilk yardım, yu¨ksekte c¸alıs¸ma, defansif su¨ru¨s¸, elektrikte c¸alıs¸ma gibi standart egˆitimlerden gec¸irilmis¸tir.

Her bir c¸alıs¸anın, teknik egˆitimlerin yanında kis¸isel egˆitimlerle donatılması ve bo¨ylece is¸ine degˆer katması hedeenmektedir. S¸irketin imza attıgˆı tu¨m projelerde kalite, uzun o¨mu¨r ve sıfır arıza hedefi yer almaktadır. Orbit LiFePO4 batarya kullanıcıları aldıgˆı bataryanın test raporlarına eris¸ebilme imkanına sahiptir. Rakiplerine kars¸ı kalite ve gu¨ven avantajı sagˆlamayı hede?er.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
CE Belgesi

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu