Evreka Yazılım Donanım Danışmanlık Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

ODTÜ Teknokent, Halıcı Yazılımevi No:33, Çankaya, Ankara, Turkey 06800
+90 312 988 03 06       info@evreka.co      www.evreka.co

Evreka, sürekli olarak gelişim sürecinin bir parçası olmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını şeffaf bir şekilde anlamak vizyonuyla ilerleyen, önde gelmiş, donanım özellikli SaaS şirketidir. Evreka tüm bunların hepsini her zaman daha iyisini yapmak amacıyla gerçekleştirir.

 

Evreka akıllı atık toplama ve şehir temizleme işlemleri için en kapsamlı çözümü sunar. Evreka, maliyetleri azaltmak, zamandan kazanmak ve vatandaş memnuniyetini arttırmak amacıyla, yapay zeka ve makine öğrenimi destekli dijitalleş bir platform ile, son derece yenilikçi teknoloji ve çevre dostu çözümlerle tüm atık sürecini geliştirir. Evreka'nın sağladığı teknoloji sayesinde, atıklarla ilgili operasyonların tümü daha akıllı bir şekilde yönetiliyor.

 

Sektörde lider şirket Evreka, çevreden sürekli sorumlu olmayı hedeflemektedir. Kullanıcıları odaklı bir anlayışa sahip olan Evreka, çevresel girişimleri benimser, gerçek iş değerini ve sürdürülebilirliği artıran olağanüstü bir yenilik seviyesini yansıtır.

Dünya çapında yaklaşık 10.000 kullanıcıyla milyonlarca insana ulaşan Evreka, dünyanın dört bir yanındaki atık şirketlerinin en iyi uygulamalarına dayanarak tasarlanan uçtan uca çözümlerini; uluslararası atık yönetimi şirketlerine, akıllı şehirlere ve Almanya, Fransa, İtalya, Norveç, Hırvatistan, Kanada, Brezilya, Şili, Türkiye, Malezya, Singapur, Hindistan, Pakistan, Fas, Mısır, Gabon, Kongo, Güney Afrika, Lübnan, İsrail, KSA, BAE, Katar, Umman, Azerbaycan ülkelerine sunar.

 

Dijital çözümleri sevgiyle üretiyoruz!

 

Bizim için en önemli şey EvrekaCrew'daki herkesin mutlu olması. İşimizi yapıyoruz çünkü mutluyuz!

Bizim için bazı önemli değerler var; EvrekaCrew'un bizim için ne anlama geldiğini düşündük, birlikte yazdık ve cevapladık. Bu değerler kelimelerden daha fazlasını ifade ediyor; tıpkı bir yaşam tarzı gibi, bizim kültürümüzü oluşturuyor. Çalışma şeklimizi etkileyen bu ilkeleri benimseyip, EvrekaCrew'a dahil olan herkese önem veriyoruz! Büyümeye devam ettikçe, kültürümüzün canlı ve sağlam kalmasını sağlamak için çalışıyoruz.

 

  • Önemsiyoruz: Evet, önemsiyoruz. İnsanları, canlı ve cansız her şeyi, yaptığımız işi, birbirimizi ... Bıraktığımız onu etkinin, dokunduğunu onu insanın, iyileştirdiğimiz ve kötüleştirdiğimiz her şeyin farkındayız.
  • İnsanları daima ilk sıraya koy: İnsan seviyoruz, insana güveniyoruz. Karşımızdakini; onun düşüncelerini, hissettiklerini ve beklentilerini ön planda tutuyoruz. Unutmuyoruz; biz birlikteyken güçlüyüz.
  • Güven inşa etmek için korkusuzca iletişim kur: Hayal kırıklığına mı uğradın? Ya da birisi seni çok mu mutlu etti? Sence doğrusu o değil, bu mu? Söyle! Düşüncelerini paylaş ve Evreka’daki güven ortamını güçlendir. Unutma; biz kalabalık, geveze ve hatta gürültücü bir aileyiz.
  • Gelişmek için açlık hisset: Öğrenmek ve gelişmek daimi bir süreçtir. EvrekaCrew’da onu bireyin en önemli ortak özelliklerinden birisi, gelişime açık ve açılabilir.
  • Eğlence ve biraz da tuhaflık yarat: Komik part gözlükleriyle bakmak ne demektir bilir misin? Çok çalışıyoruz. Çok da eğleniyoruz. Seni temin ederiz ki bundan önce saçma sapan, anlamsız, garip şey ile hiç bu kadar eğlenmemiştin.
  • Ya sıfırdır ya da bir: İşte o meşhur söz! Bir iş ya da ya da çalışırır. Bir işin% 75’ini tamamlamış olsan bile hala o işi bitirmemiş sayılırsın. Gözün korkmasın, hayatın karmaşasından kurtarır seni bu anlayış, insanı daha mutlu yapar.
  • Çevik ol:Hızlıyız ve hızlı değişiyoruz. Bazen ayak uydurmak zor olsa da, EvrekaCrew çevik ve hızlı aksiyon alabilenlerdir.
  • Yapmaya hazır olmadığın bir şey yap: Bazen kendini hazır hissetmeyebilirsin. Hazır olmak diye bir şey yoktur. Önemli olan risk alabilmek, sonu kötü bitse bile alınan dersler ve yapmadım dememek asıl kıymetlisidir.
  • Hırslı ol: Yaptığın işi tutkuyla yap, keyif al ve mutlu ol. Şair haklı: hiç ölmeyecek ve hemen ölecek gibi
İletişim Bilgileri