Baran Elektronik Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Çakmak Mah. Kartanesi Sok. No:3/A ÜMRANİYE / İSTANBUL
0216 466 88 02       0216 466 88 02      e.eraslan@baran.tech      www.baran.tech

Baran Teknoloji olarak biz, teknoloji alanında çeşitli disiplinlerde ekonomik ve yüksek teknolojili elektronik tasarımlar yapıyor, ürünler geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz bu teknolojiyi üreten ve bunları lisanslandıran, müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözüme dayalı bir şirketiz.

Memnuniyet ve mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızdır. Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız.

Bu kapsamda; Güç elektroniği, iklimlendirme sistemleri ve yenilenebilir enerji kaynakları ile birlikte kullanılabilecek elektronik cihazlar ve teknoloji alanlarında çeşitli disiplinlerde ekonomik ve yüksek teknolojiyi üreten ürünler geliştirmekte, lisanslandırmakta ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız.

Alanında uzman ve sürekli kendini geliştiren deneyimli mühendis ve teknisyen kadromuzla uluslararası standartlarda üretim yapmakta ve ülke istihdamına katkı sağlamaktayız.

Daha Fazlası...

Sertifikaları

CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu