ODİNE SOLUTİONS TEKNOLOJİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Veko Giz Plaza, Kat: 11 Maslak / İstanbul / Türkiye
+90 212 347 03 63       info@odinesolutions.com      www.odinesolutions.com

Odine Solutions, özel veya hibrit bulut telekom şebekelerinin üretiminde benzersiz uzmanlığa sahip, Tier-1 Mobil Şebeke İşlev Sanallaştırmasına odaklanan, EMEA bölgesinde lider konumda olan bir Sistem Entegratörüdür.

Odine Solutions,  kendi geliştirdiği Odine Nebula® ve Odine Orion® yazılım ve altyapı çözümleri üzerine kurulu olan bulut platformu ile 36 farklı ülkede bulunan Telekom Operatörü ve Toptan Ses/Veri taşıyıcısı müşterilerine; İngiltere ve Amerika Birleşik devletlerinde kurulu POP noktaları üzerinden  PaaS/SaaS çözümleri sunarak, onların toptan ses trafiği operasyonunu esnek, verimli ve yüksek performanslı bir biçimde uçtan uca yönetmesini, operasyonel maliyetlerini düşürmesini ve tüm iş süreçlerinde verimliliği en üst düzeye çıkarmasını sağlamaktadır.

Odine’nin Platform Hizmeti Odine Nebula®(PaaS), Odine’nin toptan ses trafiği yönetimi Yazılımı olan Odine Orion®(SaaS) ile birlikte çalışmaktadır. Odine Orion® türünün en iyisi SBC, TDM/SIP Interworking ve Transcoding hizmetleri ile birlikte; kural tabanlı çağrı yönlendirme, trafik yönlendirme optimizasyonu, teklif yönetimi, derecelendirme, faturalandırma, numara taşınabilirliği, teknik ve operasyon raporlaması ve analitiği, ihtilaf yönetimi özellikleri ile firmaların toptan ses trafiğini kolaylıkla yönetmesine yardımcı olmaktadır.

Odine Solutions; yazılım ve profesyonel hizmet ekipleri ile, sabit ve mobil şebekeler için çoklu tedarikçilerden oluşan sanal telekom şebekelerini inşa eder, yönetir ve sürdürülebilirliğini sağlar. Odine Solutions, Telekom operatörlerinin dış tehditleri tespit edip engellemelerine ve şebekelerini taahhüt edilmiş Servis Seviyesi Anlaşmaları çerçevesinde işletmelerine yardımcı olmak için gerekli olan savunma mekanizmalarını oluşturur.

Odine Solutions'ın İstanbul, Londra, Prag, Dubai ve Lahor'daki bölge ofisleri üzerinden oluşturduğu coğrafi hizmet ağı, sektörel deneyimi ve kültürel akıcılığı Amerika, Avrupa ve Asya arasında köprü kurarken, Afrika gibi gelişmekte olan pazarlarda da benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=fHygEwKRzLg