Telenity

AHL Serbest Bolgesi, A Blok No. 57 Yesilkoy – 34149, Istanbul, Turkey
+90 212 468 21 00       ilhan.bagoren@telenity.com      www.telenity.com

Telenity, dünyanın her yerindeki iletişim hizmeti sağlayıcıları (CSP'ler) için son teknoloji çözümler sunan sektör lideri bir sağlayıcıdır.

Operasyonlarını kolaylaştırarak ve Operasyon Giderlerini azaltarak müşterilerimizin ağlarının gerçek gücünden yararlanmalarına yardımcı oluyoruz. Telenity, telekom ekosisteminde yeni gelir akışları yaratan köklü ve güvenilir bir teknoloji oyuncusudur.

ofislerimiz Monroe, Connecticut, ABD İstanbul, Türkiye Yeni Delhi, Hindistan Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Telekomünikasyon ekosistemlerini dönüştürmek ve ağlarının gerçek gücünden yararlanmalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Katma değerli hizmetleri modernleştirip birleştirerek operasyon verimliliği yaratıyoruz ve Operasyon Giderlerini azaltıyoruz. 5G'nin yeteneklerinden sonuna kadar yararlanarak, yeni gelir akışları oluşturmak ve abonelerin mobil deneyimini zenginleştiren yenilikçi dijital hizmetler sağlamak için dijital hizmetler için BSS sunuyoruz.

 20 yılı aşkın teknolojik bilgi birikimiyle telekomünikasyon ekosisteminde köklü ve güvenilir bir teknoloji oyuncusu olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, işlerini geliştiren ve yeni 5G çağında rekabette öne geçmelerine yardımcı olan ürünler ve çözümler sunuyoruz.
 
Misyonumuz, müşterilerimizi 21. yüzyılın telekomünikasyon evriminin kalbine yerleştirmek ve önceliklerini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çözümlerle başarılarında tam ortak olarak hizmet etmektir. Her şeyden önce, müşterilerimizle karşılıklı yarar sağlayan ve sürdürülebilir ortaklıklar geliştirmeye öncelik veriyoruz.
 

İş ve Portföy

VAS Konsolidasyon Platformu, Dijital Hizmetler Platformu ve Lokasyon Bazlı Çözümler dahil olmak üzere, küresel ölçekte tamamen entegre modüler ürünler sunma konusunda mükemmel bir geçmişe sahip, sahada kanıtlanmış bir ürün ve çözümler paketi sunuyoruz.

Telenity VAS Konsolidasyon Platformu (VCP), mobil VAS dünyasının tüm temel mesajlaşma ve ses hizmetlerini tek bir sağlam platformda birleştirir. 2017 Küresel Telekom Ödülleri'nde en iyi yaratıcı teknolojilerden biri olarak onurlandırılan Telenity'nin VAS Konsolidasyon Platformu, eski sistemlerin çalışma performansını iyileştirir ve tamamı IP çekirdek ağlara geçişin yolunu açarak önemli operasyonel maliyet tasarrufları sağlar .

Telenity Dijital Hizmetler Platformu

Sürekli büyüyen Dijital Hizmetler ve İçerik alanının İş Destek Sistemi (BSS) gereksinimlerini karşılar. CSP'lerin OTT oyuncularıyla birlikte hak ettikleri payı talep etmelerini sağlar. Telenity DSP, doğrudan operatör faturalandırması, hizmet abonelik yönetimi, paket oluşturma, kampanya yönetimi ve hizmet dolandırıcılığını önleme için güçlü araçlarıyla dijital hizmetler dünyasının uçtan uca değer zincirini oluşturur ve yönetir. İş ortaklarının katılımından gelir paylaşımı, mutabakat ve anlaşmaya kadar tüm dijital hizmetler yolculuğunu kapsar. Platform, gelirleri daha da artıran yenilikçi hizmet paketleme, nano-kredilendirme ve aşağı satış işlevleri sağlar.

 SMS'i zengin medya özellikleriyle zenginleştiren Zengin İletişim Hizmetlerinde (RCS) İş Mesajlaşmasını sunuyoruz. Operatörler, RCS çözümlerimizle büyüyen mobil pazarlama işinden daha fazla yararlanabilir ve kurumsal müşterilerine gelişmiş dijital iletişim ve reklam yetenekleri sağlayabilir.
 
Lokasyon Tabanlı Çözümlerimiz
 
Şebeke altyapısını kullanarak operatör için Hizmet Konum Olarak (LaaS) geliri sağlar. Çözümler, hem aktif hem de pasif coğrafi konum sorgulamaları dahil olmak üzere tüm modern coğrafi konum belirleme ve analitik özelliklerini kapsar. 15 yılı aşkın LaaS geliştirme deneyimimiz sayesinde bugün konumlu platformlarımızla dünya çapında 600 aboneye fazla hizmet veriyoruz.
 
Pazar beklentilerini karşılamak için Telenity, zengin özelliklere sahip DSP platformumuzu çeşitli dijital hizmetler portföyüyle bir araya getirdiğimiz enkudo adlı yeni bir Dijital Hizmetler İş Birimi başlattı. Dağıtım, entegrasyon ve operasyon yönlerini bir gelir paylaşım modelinde ele alıyoruz. Operatör için ön yatırım olmaması ve içerik sağlayıcı için ek gelir potansiyeli, bunu tüm paydaşlar için bir kazan-kazan haline getirir.

Teknoloji

Sektördeki benzersiz konumumuz, mobil telekomünikasyon, dijital hizmetler altyapısı ve uygulamaları alanındaki derin uzmanlığımızdan kaynaklanmaktadır. Dijital hizmet uygulamaları ve platformlarının önde gelen sağlayıcısı olarak, pazarın ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ürünler oluşturmak için Ar-Ge'ye büyük yatırımlar yapıyoruz. Müşterilerimiz, sürekli gelişen endüstri standartlarına uygun ürün ve çözümlerimizle sürdürülebilir rekabet avantajı elde etmektedir.

Devam eden 5G geçişiyle uyumlu olarak, mevcut bulutta yerel ürün portföyümüzü, konteyner dağıtımlarında hizmet tabanlı mimariyi destekleyecek şekilde yükselttik. Ayrıca tüm ürünlerimizi, ağ işlevi sanallaştırma (NFV) tabanlı dağıtımlar için ETSI uyumlu Sanal Ağ İşlevleri (VNF'ler) olarak etkinleştirdik. Telenity çözümleri, esnek mimarileri ve tasarımları sayesinde herhangi bir hiper ölçekleyicide çalışabilir ve şirket içi/dışı herhangi bir telekomünikasyon bulut ortamında konuşlandırılabilir. Dijital Hizmetler Platformumuz, hizmet tabanlı ağ dilimlemeyi kullanır ve 5G dünyasının yeni tüketicileri için iş modelleriyle birlikte zengin dijital içerik ve hizmetleri destekler.

Küresel Müşteri Tabanı

Telenity'nin ürünleri ve çözümleri, 30'dan fazla ülkede 40'tan fazla ağ operatörünü, hizmet ve uygulama sağlayıcısını güçlendiriyor ve bir milyardan fazla aboneye hizmet veriyor.

 

Ürünler

İletişim Bilgileri
Firma Konumu