INOSAS

Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 280G / 315 ODTÜ BİM Çankaya / ANKARA
+90 312 266 66 50       info@inosas.com.tr      www.inosas.com.tr

2013 yılında kurulan INOSAS firması, Bilgi Teknolojileri alanında AR-GE çalışmaları yapmayı ve bu kapsamda yenilikçi ve katma değeri yüksek teknolojik çözümler üretmeyi hedeflemiştir. 2014 yılından itibaren sürekli olarak ürün gamını geliştiren INOSAS, her yıl cirosunu %50 oranında arttırmayı başarmıştır.

INOSAS vizyonunu, “Kurumların BT stratejisinin dijital stratejiye taşındığı ve iş modellerinin sürekli değişim geçirdiği günümüzde, sektörel ihtiyaçları anlayıp o ihtiyaçlara yönelik olarak bilgi tabanlı çözümler sağlamak” olarak belirlemiştir.

Bu vizyon çerçevesinde sunmuş olduğu hizmetleri sadece lisans verme işlemleriyle sınırlamayan INOSAS, kurumların iş modellerini kavrayıp, gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ederek kurum süreçlerini destekleyecek uygulamaları, ölçeklenebilir platformlar üzerinden sunulmasını sağlamaktadır. Ayrıca özel sektör-üniversite iş birliği ile akademik çalışmalar yürütmekte ve bu kapsamda elde ettiği bilgi ve deneyimleri geliştirmiş olduğu ürünlerde kullanmaktadır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 27001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu