NETTSİ BİLİŞİM TEKNOLOJİ A.Ş.

SANAYI MAH. TEKNOPARK BULVARI NO:1/1C/1105 PENDIK
0 (216) 2565868       bkurban@nettsi.com      www.nettsi.com

NETTSİ; bilişim sektörü alanında yazılım ArGe tasarım ve test, katma değerli çözümler geliştirme amaçlı firma işbirliği eko sistem platformu ve sistem entegratör birimleri ile tüm kamu ve özel sektör müşterilerine küresel çapta kaliteli, güvenli ve değer oluşturacak ürünler geliştirmekte, servis ve çözümler sunmaktadır. Nettsi 3 temel alanında faaliyet göstermektedir:
YAZILIM AR-GE: Bilişim sektöründe teknoloji, bilim ve inovasyon odaklı araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek küresel pazarda rekabet eden milli, yerli yazılım ürün ve servislerini geliştirmektedir.
EKO-SİSTEM PLATFORMU: Firma iş birlikleri organize edilerek kurulan ekosistem platformunda katma değerli ürünler ve çözümler geliştirilmekte, platformun güçlenerek hem iç pazarda hem de dış pazarda söz sahibi olmasını gerçekleştirecek çalışmalarda bulunmaktadır.
SİSTEM ENTEGRATÖR: Geliştirilen ürünler, çözümler ve sistem entegratör yapısı ile küresel pazarda telekom, finans ve savunma sanayii kuruluşlarının ihtiyaçlarını gidermekte, çalışmalarına değer katmaktadır.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu