KRON

ITU Ayazaga Kampusu, ARI-3 Binası No: B401, Maslak Sarıyer İstanbul
0 212 286 5122       0 212 286 5343      fuat.altioglu@krontech.com      www.kron.com.tr

Günümüzde tüm kuruluşların en güncel konusu haline gelmiş bulunan dijital dönüşüm hedeferine ulaşmak için ihtiyaç duyulan altyapı, işletme ve güvenlik sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Kron, tüm küresel pazarlarda ürün ve hizmetlerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Müşterisine yakın olma, onu iyi anlama ve hizmetlerini zamanında sunabilme hede?eri doğrultusunda global dünyadaki lokasyonlarını artıran Kron şu anda İstanbul, New Jersey, Ankara, Dubai ve Islamabad’da yer alan kadroları ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüksek teknoloji şirketi olan Kron, katmansız bir organizasyon yapısı içerisinde, takım ruhu, yenilikçilik, merak, iletişim, tutku, doğru muhakeme, etki yaratma, cesaret, samimiyet, ayrımcılığa karşı olma değerleri etrafında birleşmiş, alanlarında saygın ve yetkin mühendis ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Şirket, dünyada yaşanan yeni nesil teknolojiler geliştirme yarışında, stratejik olarak insanı öncelikli değer olarak belirlemiştir ve özgürlükçü bir ortamda başarılı projelere imza atmaktadır.

Faaliyetlerinde hız, güvenilirlik, esneklik, çeviklik, sürdürülebilirlik ve kalite dengesini mükemmelleştirmeye çalışan Kron, yüksek teknolojiye sahip kaliteli ve güvenilir ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Inovasyondan ödün vermeden, sektör dinamiklerini sürekli ve derinlemesine analiz ederek, iş gücünü sürekli büyüten Kron, global bir teknoloji üreticisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 27001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu