Kablotürk Kablo Ltd. Şti.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat 5 No: 485 Şişli / İstanbul / TÜRKİYE
+90 (212) 222 59 19-20       +90 (212) 222 59 19      info@kabloturk.com      www.kabloturk.com
Kablo Türk 20 yılı aşkın süredir sektöründe deneyim ve tecrübelerinin sonucunda Türk Kablo Sanayine ve sizlere merhaba demiştir. 
 
Firmamız başlangıç aşamasında piyasa gereksinimleri doğrultusunda üretime başlamıştır. 
 
Zaman içerisinde kendisini yenileyip evrimselleşen yapısı ile, sektör içerisinde hızlı bir büyüme hacmi kaydederek, ülke şartlarında potansiyel ihtiyaçların yanı sıra özel olarak oluşturulan ürün taleplerinizide müşteri beklentilerinin ve kalite standartlarında , öngörülen niteliklerin laboratuvar ortamında, izolasyon güvenilirliği, enerji taşıma kapasitesi ve teknik uygunluk kriterlerine göre azami titizlikle imal edilip yine müşteri isteklerine uygun tarihlerde ve uygun ticari şartlarda teslim edilmektedir. 
 
Toplam kalite anlayaşıyla hareket eden firmamız üretim, satış, pazarlama ve yönetim olarak uygunluk göstermekte olup bunuda ıso 9001 kalite yönetim belgesiyle akreditasyon kurumu tarafından akredite ettirmiştir. 
 
Amacımız belirtmiş olduğumuz ilkeler doğrultusunda ; faydalı, rekabetçi ve yenilikçi fikirlerle, ülke çalışma hayatında ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile gönüllerde yer almaktır...
 
KABLOTURK®, Kuruluşundan bu yana satış ve satış sonrası tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetiilkesinden hareketle kablo sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir.
 
KABLOTURK®, Öğrenen bir organizasyon olarak kuruluşundan bu yana değişime yabancı kalmamıştır.
 
KABLOTURK®, Bu özelliği sayesinde değişen ihtiyaçlar ve eğilimler doğrultusunda sürekli yenilenerekmüşterilerine en yüksek katma değeri sunmak geleneğini artan biçimde sürdürmeyi başarmıştır.
 
KABLOTURK®, İnovasyona açık sürdürülebilir bir işletme için her alanda gündemini güncel tutarak insanive ticari ilişkilerini birlikte sürdürmüştür.
 
KABLOTURK®, Üretim sektöründe oluşan değişiklikleri (yenilikleri) takip ederek teknolojik yatırımlaryapmakta, emek yoğunluğunu azaltıp canlı bir işletme olma yolunda adımlar atmaktadır.
 
KABLOTURK®, Kablo üretiminin en önemli unsuru olan plastiği (PVC, Granül) tüm proseslere uygun,doğaya saygılı, kanserojen maddelerden arındırılmış, kurşunsuz olarak üretebilmektedir.
 
KABLOTURK®, Üretimde kullandığı plastiği ROHS Kalite Belgesi ile taçlandırmıştır.
 
KABLOTURK®, İhracat yaptığı ülkeleri her geçen gün arttırarak ülke ekonomisine katma değersağlamaktadır. 
 
KABLOTURK®, İnandığı değerler doğrultusunda çalışmış sektörün sayılı firmaları arasında yer edinmiştir.
 
Misyon & Vizyon
 
 
Üretimini Yaptığımız Kablolarda Kaliteyi Ön planda tutmak ve müşterilerimizin beklentilerini Daima Göz Önünde bulundurup Hızlı Termin, Uygun fiyat, Yüksek Kalite Düsturundan Asla vazgeçmeden Ticari Partnerlerimizi Memnun Edici Faaliyetlerde Bulunmak.
 
Bizim için Öncelik Müşterilerimizin memnuniyetidir...
 
VİZYONUMUZ
Rüyasını Gördüğümüz Değil Hayalini Kurduğumuz, Küresel Dünya Düşüncesinde Yerel Değerlerimizden Asla vazgeçmeden Her zaman En iyisi olmak...
 
Asla vazgeçme...
İletişim Bilgileri
Firma Konumu