Nevalabs Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş.

İkitelli OSB Mah. YTÜ Teknopark Sok. No:1 Dai.1B05-06 34490 Başakşehir - İstanbul
+90 212 245 15 15       +90 212 245 15 20      ismet.celebi@nevalabs.com      www.nevalabs.com

Nevalabs, 2015 yılında İstanbul’da anayurt güvenliğini sağlamak amacıyla kurulmuş bir yüksek teknoloji firmasıdır. Nevalabs olarak geliştirdiğimiz Türkiye’deki ilk derin öğrenme tabanlı yüz tanıma yazılımı Corvo, anayurt güvenliğinin yanı sıra, aynı zamanda farklı sektörlerde akıllı yüz doğrulama ve kimlik tespiti amacıyla kullanılmaktadır.

Kurulduğumuz günden beri temel değerimiz olan sürekli Ar-Ge’den vazgeçmeksizin; yenilikçi yazılım çözümlerimizle küresel dinamikleri yakalıyor ve geleceği günümüze getiriyoruz. Farklı sektörlerdeki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, farklı yüz tanıma çözümleri sunuyoruz. Bu bağlamda, konusunda uzman ve nitelikli kadromuz, başarımızın anahtarıdır.

Günümüzde yüksek güvenlik gerektiren kuruluşlara erişim için biyometrik sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Yüz tanıma teknolojisini diğer biyometrik sistemlerden ayıran temel özellikler; kalabalık ortamlarda kimlik tespiti ve kullanıcı etkileşimi olmadan hızlı ve güvenli yüz doğrulama kabiliyetidir. Corvo, hızlı yüz tespit, gelişmiş yüz takip, en yüksek seviyedeki doğruluk oranı ve derin öğrenme tabanlı teknolojisiyle, kuruluşlara akıllı ve güvenli yüz tanıma çözümleri sunmaktadır.

Güvenilirliğimiz ve iş ahlakımız en büyük değerlerimizdir. Gizlilik esasına dayalı sunduğumuz çözümler, paydaşlarımızdan hiçbir zaman veri paylaşımı beklememektedir.

Ürünler

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri