+90 (312) 201 70 00 - +90 (212) 329 70 00 +90 (312) 210 16 96 - +90 (212) 329 70 00
Türk Telekom Ar-Ge Binası ODTÜ Teknokent Üniversiteler Mah. No:15, B Blok 06800 Çankaya / Ankara Türkiye İstanbul Merkez Ofis İTÜ Teknokent ARI4 Binası No: 2-1, 34469 Maslak, İstanbul
info@innova.com.tr

PayFlex OBP (Ortak Banka Platformu)

Kurumunuzun banka para transfer süreçlerini online ve güvenli bir şekilde izleyebilmenizi sağlayan PayFlex OBP (Ortak Banka Platformu) ile çok sayıda bankada bulunan hesaplarınızdaki akışı kolayca yönetmeniz mümkün.

 

Sürekli öğrenen bir yapıyla çalışın

Tek bir platform üzerinden, farklı bankalardaki tüm hesapları görüntüleme yeteneğiyle avantaj sağlayan PayFlex OBP, bankalarla entegre çalışan ve gelişime açık sürekli öğrenen yapısıyla farklılaşıyor. Çalıştığınız bankaların internet şubelerini tek tek dolaşmaya gerek bırakmadan, tek bir ekrandan görebilme kolaylığı sunan çözüm sayesinde, ilgili personelinizin mesaisindeki önemli bir zaman kalemi ortadan kaldırılıyor.

 

PayFlex OBP ile yeni yetenekler kazanın

 

PayFlex OBP, hesaplarınızı yönetmenizi kolaylaştırırken başta daha etkin kontrol olmak üzere pek çok yeni yetenek kazanmanızı sağlar. Örneğin;

• Özel yapısı ile muhasebe, ERP, CRM, tahsilat ve e-ticaret yazılımlarına kolayca entegre olur ve banka transferlerini otomatik olarak bu sistemlere aktarabilir;

• Gelişmiş raporlama ile hesaplarınızı ve gerçekleşen para transferlerini dilediğiniz tarih aralıklarında görüntüleyerek inceleyebilir;

• Müşteri yönetim ekranları üzerinden her bir müşteri bazındaki para akışını kolayca görüntüleyebilir;

• Yönetim ekranı ile hem müşteri hem de banka bazlı para transferlerini, toplam varlığı online bir şekilde, üstelik dilediğiniz yerden görüntüleyebilirsiniz.

 

PayFlex OBP ile elde edeceğiniz avantajlar

 

 

Tek platform, tüm bankalar

Finans departmanınızdaki personeliniz her bir bankanın internet şubesini tek tek ziyaret etmek zorunda kalmaz, böylece zaman tasarrufu sağlamanın yanında ilgili personelinizi farklı işler için görevlendirebilirsiniz.

Cari hesap eşleştirme

Banka para transferini gerçekleştiren müşterileriniz otomatik olarak tespit edilir. PayFlex OBP ile müşteri ve para transferi eşleştirmesini otomatik olarak gerçekleştirir.

7/24 görevde

Banka para transferlerinin takibi sadece mesai saatleri ile sınırlı kalmaz. Sistem 7/24 görev yaparak resmi tatiller de dahil olmak üzere para transferlerinin anında işlenmesini sağlar.

Kullanıcı hatalarını önleme

Otomatik takip özelliği ile kullanıcı hatalarının önüne geçersiniz. Kurulan otomasyon sayesinde kullanıcılara bağlı hataları ortadan kaldırarak verilerin doğru ve güvenli biçimde işlenmesini sağlarsınız.

İstenmeyen işlemleri en başından engelleme

Banka ya da hesap bazında kullanıcı yetkileri oluşturabilir; personelinizin yetkilerini istediğiniz şekilde düzenleyerek, güvenlik açığı oluşturabilecek işlemleri en başından engelleyebilirsiniz.

Sisteminizdeki diğer uygulamalarla entegre yapı

PayFlex OBP, kurumunuzda kullandığınız ERP, CRM, faturalama, tahsilat yazılımları ve e-ticaret uygulamalarıyla entegre olarak çalışır. Bankalardan gelen para transferlerinin etkileri otomatik olarak bu uygulamalardaki verilere yansır.

Zengin raporlama seçenekleri

Platform, Dashboard üzerinde yöneticilere anlık olarak hesapları takip etme olanağı sunar. Böylece, gelen para transferleriyle sürekli değişen mali durumu en güncel veriler ve detaylı kriterlerle raporlayabilirsiniz.

 

PayFlex OBP En Yüksek Güvenlik Standartlarında Çalışır

PayFlex OBP, şirketinize ve müşterilerinize ait verilerin korunması için modern güvenlik standartlarına sahiptir. IP kısıtlamaları, 256 bit SSL koruma protokolü ve HSM (Hardware Security Module) gibi modern güvenlik önlemleri ile yüksek güvenlik sağlanır. Sisteme eklenen müşteri hesaplarına dair tüm bilgiler şifreli olarak saklanır ve operasyon ekibi dahil olmak üzere yetkilendirilmemiş hiçbir kullanıcı tarafından görüntülenemez. Bununla birlikte rol bazlı kullanıcı yetkilendirme özelliği ile kurum içi erişim kısıtlamaları da tanımlanabilir.