+90 (312) 201 70 00 - +90 (212) 329 70 00 +90 (312) 210 16 96 - +90 (212) 329 70 00
Türk Telekom Ar-Ge Binası ODTÜ Teknokent Üniversiteler Mah. No:15, B Blok 06800 Çankaya / Ankara Türkiye İstanbul Merkez Ofis İTÜ Teknokent ARI4 Binası No: 2-1, 34469 Maslak, İstanbul
info@innova.com.tr

İş Zekası Çözümleri

Zaman içinde giderek artan veri ve bu verinin analizine yönelik araçlar, iş zekâsı kavramını işletmelerin geleceğini planlamaları için çok daha önemli hale getirdi. Çevik yazılımlar ve verilerin doğrudan bellek içinde analizine izin veren teknolojiler, şirketlerin kurumsal belleğini oluşturan ve hızla çoğalan verinin çok daha hızlı ve tutarlı bir şekilde anlam kazanmasına yardımcı oluyor. Böylece şirketler sahip oldukları veriyi karar süreçlerine yön veren, gelecek stratejilerini ortaya koyan, anlamlı aksiyonlara dönüştürebiliyor.

 

Verilerinizdeki Altın Madenini Keşfedin

İşletmelerin sahip olduğu veri, tıpkı büyük bir kaya kütlesinin içinde yer alan cevherler gibi kendi içinde altın değerinde bilgiler barındırıyor. Bu değerli cevhere ulaşmak için tıpkı usta bir madencinin yaptığı gibi doğru analizleri yapmak, doğru yeri kazmak ve değerli madeni diğerlerinden ayrıştıracak doğru yöntemleri ortaya koymak gerekiyor. İnnova’nın sunduğu iş zekâsı çözümleri, geleceğe dair öngörülerinizin şekillenmesine yardımcı olarak işiniz için en verimli kararlara ulaşmanızı sağlıyor.

 

Her Kurumun İhtiyacına Uygun

İş zekası çözümleri, bugün dev şirketlerden KOBİ’lere kadar büyük bir veri akınıyla baş etmek zorunda kalan tüm kurumlar tarafından tercih ediliyor. Şirket için gelir tablolarından sosyal medya iletişimine, çalınanların ürettiği dokümanlardan nesnelerin interneti yoluyla akan veriye kadar yapılandırılmış veya yapılandırılmamış verilerden oluşan büyük veri depoları, uygun araçlarla işlendiğinde rekabette öne çıkmak isteyen şirketlerin önsezilerini güçlendiren birer silaha dönüşüyor.

Üstelik günümüzün çağdaş iş zekası sistemleri, internet ve sosyal medya gibi şirketiniz dışında yer alan veri yığınını da analizin bir parçasına dönüştürebiliyor. Bu nedenle tercih edeceğiniz çözümlerin yalnızca size ait olan değil, ulaşabileceğiniz tüm verileri kapsayabilen bir anlayışa ve teknolojiye sahip olması gerekiyor.

 

İdeal iş zekası çözümü;

  • Sahip olduğunuz verilerin analizini en iyi şekilde gerçekleştirebilmelidir.
  • İşinizin değişen ihtiyaçlarına ve büyüyen iş hacmine kolayca uyum sağlayabilmelidir.
  • Sadece şirket içi değil, şirket harici verileri de analiz edebilecek yeteneğe sahip olmalıdır.
  • Kurulumu ve kullanımı kolay, her türlü cihazdan kolayca erişilebilir olmalıdır.

Self Servis Çözümlerle Tanışın

Birçok birimden oluşan şirketlerin hızlı hizmet ihtiyacı, iş zekası çözümlerinin hızla kurgulanmasını ve bilgi teknolojileri biriminin yardımı olmaksızın kolayca kullanılabilmesini gerektiriyor. Sahip olduğu verilerle hızla sonuca ulaşmak isteyen birimlerin ihtiyacına Self Servis İş Zekası çözümleri yetişiyor.

 

İnnova, hızlı veri analizi için kendi başına, her cihazdan kolayca kullanabileceği çözümlere ihtiyaç duyan tüm birimlerin ihtiyacını karşılayacak, işinize uyum sağlayacak ve işinizle birlikte büyüyecek, esnek ve geniş bir iş zekası ürün portföyü sunuyor.

 

Neden iş zekası?

  • Sahip olduğunuz veriyi ve birikimi organizasyonunuzdaki tüm birimlerle ve çalışanlarla anlaşılır bir şekilde, kolayca paylaşmanızı sağlar.
  • Çalışanlarınızın sahip oldukları verileri daha iyi analiz etmelerini sağlayarak karar destek sistemlerini güçlendirir ve verimini artırır.
  • Karmaşık finansal ve operasyon verilerinizi herkesin anlayabileceği, kolay sunulabilir biçimlere dönüştürerek herkes tarafından anlaşılmasına ve içselleştirilmesine yardımcı olur.
  • Sahip olduğunuz verileri detaylı ve derinlemesine analiz ederek derinlerde saklanmış olan fırsatları daha net bir şekilde görmenizi ve avantaja dönüştürmenizi sağlar.
  • Daha detaylı ve anlaşılır raporlar hazırlamak için gereken araçları size sunar. Böylece yaptığınız işin ve elde ettiğiniz sonuçların paylaşımını kolaylaştırır.
  • Şirketinizin ve faaliyet alanınızın genişlemesine bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz yönde ve büyüklükte ölçeklenebilir. İşinizle birlikte büyür ve genişler.