+90 850 885 1799
Mersin Üniversitesi Çiflikköy Kampüsü Teknopark No:35A/B3-B4 Yenişehir/Mersin
info@creamobile.com

SolvError-Hızlı Kalite ve Uygunsuzluk Raporlama Çözümü

Solverror, üretim tesislerindeki sorunları hızla belirleyip çözümler sunarak işletmelerin üretim sürekliliği ve kalite kontrolünde avantaj sağlayan bir platformdur. Bu platform, işletmelere üretim sürekliliği ve kalite kontrolünde önemli avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda, sürekli iyileştirme olanakları sunarak işletmelerin rekabet gücünü artırmaktadır. İşletmelerin karşılaştığı sorunları tespit etmek ve çözmek için veri analizi odaklı bir platform sunmaktadır. Kullanıcılar, bu platform aracılığıyla işletmelerinin operasyonel verilerini analiz edebilmekte, sorunları belirleyebilir ve etkili çözümler üretebilmekteir. 

 

Raporlar incelenip ve analiz edilebilir olması ile kök nedenler belirlenmekte ve iyileştirme planları oluşturulmaktadır. Hatalar ve uygunsuzluklar raporlanmakta ve izlenmektedir. Böylece nedenleri ve tekrarlanmasını önlemek için çözüm yolları geliştirilebilmektedir. Bir hata ve uygunsuzluk olduğunda bunun kök nedenini bulunmakta ve ona çözüm üretilmektedir. Hata ve uygunsuzluk yönetim sistemi, organizasyonların sürekli olarak işlerini geliştirmelerine olanak tanımaktadır. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde uygulama herkes tarafından rahatça kullanılmaktadır.

SolvError finsnsal hizmetler, sağlık hizmetleri, imalat, telekomünikasyon ve daha birçok sektörde kullanılabilmektedir..


 

 solverror.com