+90 850 885 1799
Mersin Üniversitesi Çiflikköy Kampüsü Teknopark No:35A/B3-B4 Yenişehir/Mersin
info@creamobile.com

Derslik 7/24 - Öğrenme Deneyimini Dönüştüren Çözüm

 

Derslik 7/24, geleneksel eğitim anlayışını dijital dünyayla birleştirerek, öğrencilerinizi etkileşimli ve verimli bir şekilde eğitmek için tasarlandı. Modern eğitim ihtiyaçlarınıza uygun esneklik ve işlevsellik sağlar.

Okul ve dershaneler için tasarlandı

  • Derslik 7/24, kullanımı oldukça basit bir arayüz sunar.
  • Tek tıklama ile derse katılabileceğiniz gibi, eğitim sürecinin geri kalanını biz sizin için yönetiyoruz.
  • Karmaşık eğitim süreçlerine veda edin, basitleştirin! Okul ve dershaneler için özel olarak üretilen Sanal Sınıflar, yoklama alma ve aktiviteleri raporlama gibi özellikleriyle işinizi kolaylaştırır. Eğitim sürecini daha etkili bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan her şey burada.
  • Haftalık ders programınızı bir kere oluşturun, geri kalan her şeyi Derslik 7/24 sizin için halletsin. Eğitim programınızı takip etmek artık daha kolay ve sorunsuz.
  • Derslik 7/24, basit bir sanal sınıf platformundan öte, eğitim sürecinizi zenginleştirecek birçok harika özelliği içerir. Beyaz tahta kontrolünden ekran paylaşımına kadar her şey bu platformda!
  • Derslik 7/24 ile eğitimde geleceği birlikte şekillendirin. Teknolojinin gücünü kullanarak öğrencilerinizi daha etkili bir şekilde eğitin.

Derslik 7/24, sanal beyaz tahta özelliğiyle interaktif dersler sunar, böylece öğretmenler ders içeriğini daha etkili bir şekilde sunabilir ve öğrencilerle etkileşimi artırabilirler. Birden fazla sınıfı tek bir platformda birleştirerek eğitmenler ve öğrencilerin farklı sınıflar arasında kolayca geçiş yapmalarını sağlar. Eksikleri olan öğrencilere telafi dersleri sunarak eğitim sürecini destekleyebilir ve daha etkili hale getirebilirsiniz. Platform, hızlı ve basit bir kurulum süreci sunar, böylece eğitim kurumları hemen kullanmaya başlayabilir ve zaman kaybı yaşamaz. Bu ve bunun gibi daha birçok avantaj ile Derslik 7/24 eşsiz bir Eğitim deneyimi sunar!

derslik724.com