+90 850 885 1799
Mersin Üniversitesi Çiflikköy Kampüsü Teknopark No:35A/B3-B4 Yenişehir/Mersin
info@creamobile.com

MainTechnic - Çok Yönlü Teknik Servis ve Periyodik Bakım Yönetimi

 

MainTechnic, teknik servis süreçlerinizi daha verimli bir şekilde yönetmek için gelişmiş özellikleriyle öne çıkmaktadır. Servis taleplerini anlık olarak takip ederek, atama süreçlerini optimize eder ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde sonuçlandırmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede müşterilerinizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartma imkanı sunmaktadır.

MainTechnic sürekli olarak iyileşmeyi ve gelişmeyi hedeflemektedir. Müşteri isteklerine odaklanıp talepleri en hızlı ve etkin şekilde karşılamaktadır. Stoklarınızı etkin bir şekilde yönetmektedir. Bu özellikler sayesinde hem zaman tasarrufu sağlamakta hem de hata ihtimalini minimuma indirmektedir.

MainTechnic Service hızlı ve verimli bir şekilde müşteri taleplerinin takibini yapabilmenizi, teknik ekiplerin performansını izleyebilmenizi ve iş akışlarınızı en iyi şekilde yönetebilmenizi sağlamaktadır. Bakım ve servis faaliyetlerine ilişkin ayrıntılı raporlar ve analizlemekte, gelişmiş araçlarla garanti süreçlerinin yönetimi ve takibini sağlamakta, servis talepleri ve işlemleri sırasında otomatik garanti durumu kontrolü kolaylığı sumnaktadır.

MainTechnic Care işletmelerin üretkenliklerini artırmak, ekipmanların güvenilirliğini sağlamak ve bakım maliyetlerini optimize etmek için kritik bir araçtır. Bu yazılım, işletmelerin ekipmanlarının düzenli bakımını planlamasına ve yönetmesine yardımcı olmaktadır. Böylece beklenmedik arızaların önüne geçilir ve üretim süreçlerinde kesintiler en aza indirilmektedir. Yazılım, ekipman bakımını otomatik olarak planlamakta ve işletmelere zaman kazandırmaktadır.

MainTechnic başta üretim sanayi, otomotivi lojistik, iklimlendirme olmak üzere birçok sektörde kullanılabilmektedir.

MainTechnic ile İşinizi Daha Akıllı Yönetin

maintechnic.com