+90 312 397 54 54 +90 312 397 07 70
Üniversiteler Mahallesi 1596.Cad. Hacettepe Teknokent 6. Ar-Ge Safir Bloklar A Blok Kat:8-9 No:27-28 Beytepe / Çankaya / Ankara
info@rovenma.com

RovLocker Akıllı Otomat Sistemleri

Günümüzde bir çok sektörde birbirini takip eden aynı işler defalarca yapılarak hem zaman, hem iş gücü, hem maliyet anlamında kayıp oluşturmaktadır. Akıllı otomat sistemleri artık her sektörde sektörün ihtiyaçlarına göre sıkça kullanılmaktadır.

Rovenma olarak RovLocker markamızla farklı otomat teknolojileri geliştirmekte ve üretmekteyiz.

 
RovLocker Dış Ortam Akıllı Kargo Otomatları, yüksek kaliteli malzemeleri ve gelişmiş güvenlik sistemi ve Rovenma’ya özgü kilit teknolojisi ile RovLocker her türlü dış mekan kullanımı için uygundur. Kolay bakım özelliği sayesinde, günün her saatinde kamuya açık alanlarda bile, sistemi kapatmadan bakım yapılabilir.

Kullanıcılar, gönderilerini 7/24 ve adreslerinde bulunmalarına gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde alma imkanına sahiptirler.

 

RovLocker İç Ortam Akıllı Kargo Otomatları, alıcıların gönderilerini teslim almalarını sağlayan güvenli ve akıllı elektronik dolap sistemidir. Yurt içi ve yurt dışı gönderi transfer süreçlerinde e-ticaret müşterileri ve/veya gönderi alıcıları için en yakın teslimat lokasyonu olması amaçlanmaktadır. RovLocker İç Ortam Akıllı Kargo Otomatı sayesinde alıcılar, haftada 7 gün 24 saat, gönderilerini kendi programlarına göre alabilme imkanına sahiptir.

İç mekan kullanımı için tasarlanan RovLocker, modüler bir tasarıma ve düşük bakım maliyetlerine sahiptir. E-ticaret alışverişindeki artış göz önünde bulundurularak geliştirilen RovLocker ürün ailesi, ev ve ofis tipi teslimatlarına yönelik iç mekan çözümler sunmak üzere genişletilmiştir.

İlgili Görseller