+90 312 397 54 54 +90 312 397 07 70
Üniversiteler Mahallesi 1596.Cad. Hacettepe Teknokent 6. Ar-Ge Safir Bloklar A Blok Kat:8-9 No:27-28 Beytepe / Çankaya / Ankara
info@rovenma.com

Kindi Ağ Güvenliği Ekipmanları

Kindi markası, frekans analizi yöntemini icat eden ve bu yöntemle birçok kriptografik veriyi çözen bilim adamı El-Kindi'den esinlenerek oluşturulmuştur.


Verilerin transferi sırasında; doğruluk, bütünlük ve gizlilik ilkelerinin korunmasını sağlayan Kindi Ağ Güvenliği Ekipmanları yüksek teknolojiye sahip donanımlardır.

Kindi markası altındaki tüm siber güvenlik çözümleri, donanım tabanlı, yüksek performanslı ve düşük gecikmeye sahip sistemler bütünüdür. Sayısal tasarım ile özelleştirilmiş FPGA kartı, özgün çekirdek teknolojisi ve yüksek güvenlik önlemleriyle Kindi Ürün Ailesi üstün ağ güvenliği çözümleri sunar.

  • Kindi EtherKripto Serisi 
  • Kindi DataDiode Serisi
  • Kindi IPKripto Serisi

 

 

Kindi EtherKripto Cihazları Serisi, lokasyonlar arası veri aktarımını donanımsal düzeyde şifreleyen kripto cihazlarıdır. Veri güvenliği gereken her yerde, uçtan uca güvenli bilgi aktarımını sağlamaktadır. L2 Ethernet protokolleri seviyesinde 10/100/1000 Mbps, 1/10/40 Gbps hız desteği sunabilen ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Tüm FPGA çip tasarımlarının ArGe ekibimiz tarafından tasarlanıp yapılması sayesinde, kullanılacak alt yapının ihtiyaçlarına göre geliştirmeler rahatlıkla yapılabilmektedir.

Kindi, kamu, emniyet ve savunma sanayi başta olmak üzere telekomünikasyon, finans, bilişim, sağlık vb. birçok sektörde bilgi akışlarındaki güvenlik açığını kaldırmak için tasarlanmıştır.

Noktadan noktaya, noktadan çoklu noktaya veya çoklu noktadan çoklu noktaya gibi farklı topolojileri destekler. Ethernet, Metro, MPLS, SDH, R/L ve benzeri L2 ağlar gerçek zamanlı AES 256 bit şifreleme ile güvence altına alınır.

 

Kindi DataDiode Cihazları Serisi, farklı güvenlik seviyelerine sahip iki ağ arasına yerleştirilerek bilginin sadece bir yönde seyahat edebilmesini sağlayan  donanımsal bir siber güvenlik çözümüdür.

Data Diode, ağlar arasında yönlendirilemeyen, tamamen kapalı tek yönlü bir veri aktarım protokolü oluşturarak kaynak ve hedef ağların fiziksel ve elektriksel olarak ayrılmasını sağlar. Böylelikle özelleştirilmiş tek yönlü bir iletişim yolu oluşturulmuş olur.

Kindi IP Crypto Cihazları Serisi, L3 ağları üzerinden gizli bilgiler için 10 Gb / sn’ye kadar hat hızında veri şifreleme / şifre çözme ve aktarma yeteneğine sahip bir şifreleme aygıtıdır.

IP trafiğinin şifrelenmesi, gerçek zamanlı AES 256 bit şifreleme ile güvence altına alınabilir.

 
 

İlgili Görseller