+90 212 245 15 15 +90 212 245 15 20
İkitelli OSB Mah. YTÜ Teknopark Sok. No:1 Dai.1B05-06 34490 Başakşehir - İstanbul
ismet.celebi@nevalabs.com

Corvo Identify - Ülke Güvenliğine Yönelik Derin Öğrenme Tabanlı Yüz Tanıma ve Alarm Yönetim Sistemi

Corvo® Identify merkezi yüz tanıma ve alarm yönetim sistemi, derin öğrenmeye tabanlı teknolojisiyle yüksek seviyedeki doğruluk oranını sağlar. Hızlı yüz tespit, gelişmiş yüz takip ve yüksek doğrulukta yüz tanımayı içeren üstün yetenekleri sayesinde şüpheli, suçlu, VIP ve kayıp kişileri fotoğraf, kamera ve arşiv videolardan başarılı bir şekilde tespit eder.

Corvo Identify’ın gelişmiş teknolojisi kontrolsüz ortamlarda ve gerçek yaşam koşullarında çalışır. Sistem, yüz tanıma algoritmalarının bir çoğunu kısıtlayan poz, yaş ve aydınlatma farklılıkları gibi gerçek yaşam zorluklarının üstesinden gelir. Corvo, gelişmiş yüz tanıma motoru ile abartılı yüz ifadelerine, kısmi yüz kapanmalarına, gözlüklere, şapkalara rağmen yüksek doğruluk oranı ile çalışır. Corvo Identify, ülke güvenliği için en iyi yüz tanıma çözümünü sunar.

Corvo Identify Expert ve Corporate sürümleri, çeşitli proje ölçekleri için geliştirilmiştir. Corvo Identify Expert, orta ölçekli projelerin yüz tanıma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Corvo Identify Corporate, kritik ve büyük ölçekli (1 milyon+ yüz özniteliği, yüzlerce kamera ve çok kullanıcılı) sistemler için yüksek ölçeklenebilirlikte bir yazılım sunar. Corvo, dağıtık ve aksaklığa dayanıklı yazılım mimarisi sayesinde yüksek elverişlilik sağlar, tek noktadan kaynaklı aksamaların önüne geçer.

Corvo Identify ile şehirlerinizi daha güvenli ve akıllı hale getirir.

İlgili Görseller