+90 850 885 1799
Mersin Üniversitesi Çiflikköy Kampüsü Teknopark No:35A/B3-B4 Yenişehir/Mersin
info@creamobile.com

ProdIoT - Çok Platformlu IoT Ürünleştirme Çözümü

 

ProdIoT, Arduino veya benzeri cihazlar kullanan kullanıcıların çok işlevli cihazlarını kolayca IoT'ye etkinleştirmelerini sağlayan bir hizmettir.

ProdIoT, çok platformlu IoT ürünleştirme çözümü olarak öne çıkan bir teknoloji sunmaktadır. Üretim, lojistik, akıllı ev sistemleri gibi birçok kullanım alanı olan ProdIoT web geliştirme, mobil uygulama geliştirme, sunucu geliştirmeleri, socket yazılımları, yazılım güvenliği konusunda bütün problemlerinizi ortadan kaldırmaktadır. 

 

Hazır entegresyonlar ve kullancı dostu arayüzüyle geliştirme ve ürünleştirme süreçlerini kolaylaştırırken çoklu platform desteği sayesinde farklı işletim sistemleri ve cihazlar arasında uyumlu çalışabilen esnek bir web ve mobil uygulama altyapısı sunmaktadır. Bunların yanı sıra kullanıcıların kendi sunucu yazılımları ve arayüzlerini oluşturma maliyetlerini ortadan kaldırarak tasarruf sağlamakta, teknik altyapı ve yazılım geliştirme yükünü azaltmakta,ve  IoT cihazlarından toplanan verilerin güvenli ve etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır.

prodiot_pc

ProdIOT - Cihazlarınızı Kolayca IoT ile Etkinleştirin ve Kolayca Yönetin!

 ProdIoT

prodiot.com