+90 (312) 201 70 00 - +90 (212) 329 70 00 +90 (312) 210 16 96 - +90 (212) 329 70 00
Türk Telekom Ar-Ge Binası ODTÜ Teknokent Üniversiteler Mah. No:15, B Blok 06800 Çankaya / Ankara Türkiye İstanbul Merkez Ofis İTÜ Teknokent ARI4 Binası No: 2-1, 34469 Maslak, İstanbul
info@innova.com.tr

PayFlex SmartCollect: Erken Dönem Tahsilat Sistemi

Büyük ölçekli operasyonlar yürüten kurumların sorunlu alacaklarını, erken dönem tahsilat sürecinde yönetmelerini modern teknolojileriyle güçlendiren PayFlex SmartCollect, kullanıcılarının ek geliştirme desteği/maliyeti gerekmeksizin müşteri gruplarına özel segmentasyon, skor ve süreç tasarlama yeteneğiyle geleceği kontrol etmesinin yolunu açıyor.

YETENEKLER:

Kolay Yönetilen Karar Destek Sistemi

Çok sayıda karar destek sistemi kullanan şirketlerin bile tek kişiyle tam kontrol sağlayabileceği kolay kullanım.

Ölçeklenebilir Yapı

Farklı sektörlerden büyük ölçekli kurumlara kolayca uyarlanabilen ölçeklenebilir yapı.

Kendi Süreçlerinize göre Kişiselleştirme Olanağı

Sunulan ürün ve hizmet çeşitliliğine göre uyarlanabilen, her kurumun kendi tahsilat stratejilerine göre kolayca şekillendirip yönetebildiği iş süreçleri.

Müşteri Profiline Göre Gruplama

Müşteriler dilediğiniz şekilde segmente edilebilir, yapılan işleme ve ödemeye bağlı   olarak farklı risk gruplarına otomatik olarak dahil edilebilir.

Güçlü Analitik Modelleme

Belirlemiş olduğunuz müşteri profillerini yüzlerce farklı kategori altında   inceleyerek   analiz edebilme ve ilgili simülasyonlar oluşturabilme yeteneği.  

Yüksek Veri Kalitesi

Sürekli değişim gösteren veriler üzerinde yapılan doğruluk payı yüksek analizlerle   sahip olduğunuz verilerin kalitesini yükseltebilme olanağı.

İlgili Görseller