HTK'ya Destek Sözü

Ekleme Tarihi 13.10.2017

Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi (HTK), Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey’i ziyaret etti. Küme yönetimi, Bakanlıktan destek sözüyle ayrıldı.

Haberleşme teknolojileri sektörünün milli takımı, HTK, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey’i ziyaret eden küme yönetimi, Bakanlıktan destek sözüyle ayrıldı.

HTK Yönetimi, Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey’e, kümelenme çalışmaları hakkında bilgi vererek, haberleşme teknolojileri konusundaki kabiliyetlerini anlattı.

Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey, sektörde yerli ve milli firmaların önemine temas ederek, kümelenmenin kuruluşundan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Zerey, kümelenmenin sektörde koordinasyon ve iş birliği için çok önemli olduğunu vurguladı.

Haberleşme sektöründeki fırsatlara işaret eden Zerey, “Burada büyük iş, büyük potansiyel var. Kümelenme çalışmalarında olmak istiyoruz. Önünüzü açmak, yön vermek istiyoruz.” mesajını verdi.