03122877001 03122876001
Tepe Prime İş ve Yaşam Merkezi B Blok No.75 Mustafa Kemal Mah. Çankaya Ankara
info@netdatasoft.com

DivvyDrive

DIVVYDRIVE İçerik Yönetim ve Arşiv Sistemi

Divvy Drive Özel ve Genel Bulut Teknolojilerini destekleyen bulut veri depolama ve yönetim sistemidir. Verilerinizin tamamına dünyanın her yerinden, güvenli, hızlı ve kolayca erişmenizi ve paylaşmanızı sağlar.

Veri yedekleme, olağanüstü durum kurtarma (Felaket Kurtarma), arşivleme, veri analizi, maliyet tasarrufu, BT yeniliği, işletmelerin dosyalarının kurumsal buluta senkronize edilerek depolaması ve paylaştırması gerekliliğini karşılamaktadır.

Kullanıcı konforunu modüler yapısı ile destekleyen DivvyDrive ailesi tüm dijital içeriklerin saklanması ve yaşam döngüsü içerisinde hizmet vermesi açısından all-in one bir yapıda hizmet veren araçlar ve modüller topluluğudur.

Blockchain mantığı ile veri katmanlarında güvenlik sağlanarak merkezi veri sistemi korunaklı bir yapı haline getirilmektedir. Yüksek mühendislik ürününü algoritmalarla mevcut arşivin zararlı yazılımlardan ve zero-day ataklardan korunmasını sağlanır.

Uluslararası platformda GDPR ve yerel uygulamalarda KVKK regülasyonları kapsamında veri sızıntısı ve yetkisiz erişimler için %100 kapalı ve yetkili erişimler için esnek sistem altyapısı
Divvy Drive ile sağlanmaktadır.

İlgili Görseller