5G Summit

HTK olarak Medya Partneri olduğumuz Türkiye’nin en büyük ve etkili 5G temalı etkinliği olan 5G Summit 4 Mayıs 2023 tarihinde, BTK/Ankara’da gerçekleşecek!

HTK olarak Medya Partneri olduğumuz Türkiye’nin en büyük ve etkili 5G temalı etkinliği olan 5G Summit  4 Mayıs 2023 tarihinde, BTK/Ankara’da gerçekleşecek! 

 

Etkinliğe 300+ üst düzey katılımcının dahil olması bekleniyor. Ayrıca 20+ Konuşmacı, Fuar Alanında 10+ Sergi Alanı Sahibi, ve çeşitli networking aktiviteleri bulunacak.

  

Katılımcı Profili:  Türkiye ve dünyanın dört bir yanından C+ Level Yöneticiler, İnovasyon ve Teknoloji Başkanları, BT Direktörleri, Telekom Sağlayıcılar, Start-Up'lar, OEM'ler, Kamu, Otomotiv, Operatörler, Teknoloji Sağlayıcılar, Medya Kuruluşları ve Dernekler…

 

Konu olarak ise, 5G ile neler yapabiliriz, Yeni ekosistemler, 5G Altyapısı, Kurumlar açısından potansiyel zorluklar ve faydalar, Stratejiler, 5G ve IoT, Büyük Veri, Siber Güvenlik, Yapay Zeka gibi başlıklar ele alınacaktır.

 

Etkinlikte Konuşmacı, Sponsor, Stand Sahibi ve çeşitli Marka Görünürlüğü gibi tüm opsiyonlarda, HTK üyelerine özel %40 indirim sağlanacaktır. 

 

Detaylı iletişim ve bilgi için ileşime geçebilirsiniz; info@effuture.com

 

www.5gsummitturkey.com