+90 212 245 15 15 +90 212 245 15 20
İnönü Caddesi Ayazpaşa Camii Sokak No:2 D. 5-6 34437 Beyoğlu / İstanbul
ismet.celebi@nevalabs.com

Uggla API - Yüz ve Nesne/Sahne Tanıma Yazılımı

Detaylı Görüntü Analizi: Uggla API derin öğrenme tabanlı teknolojisiyle görüntülerin içeriklerini hızlıca analiz eder. Uygulamalarınız, kullanımı kolay REST API’mizdeki yüz tanıma ve nesne / sahne tanıma  servisleriyle yüzleri, canlıları, nesneleri, sahneleri (örneğin; gün batımı, ay, deniz kenarı), kent simgelerini ve ilgi çekici yerleri (örneğin; Galata Kulesi, Ayasofya, Anıtkabir, Eyfel Kulesi, Pisa Kulesi, Louvre Müzesi, Prag Astronomik Saat, Panteon) yüksek doğrulukla tanıyabilir. Hayvanların, çiçeklerin, bitkilerin, taşıtların, binaların, sahnelerin, aktivitelerin vs. detaylı sınıflandırması da yapılabilir.

Güvenli Yüz Doğrulama: Uygulamalarınız aynı kişi yüzünü içeren iki farklı fotoğrafı onaylayabilir. Uggla API, uygulamalarınızda oturum açma ve online ödeme süreçlerinde yüz doğrulama servisi olarak kullanılabilir.

Derin Yüz Analizi: Duygu analizi, uygulamalarınızın mutluluk, kızgınlık, şaşkınlık ve nötr olmak gibi çeşitli duyguları tespit etmesini sağlar. Yüz özelliklerine ilişkin derin öğrenme tabanlı tahminlerimiz sayesinde cinsiyet, yaş aralığı ve poz tespitleri de yapılabilir.

Akıllı Albümler: Kullanımı kolay servislerimizle, uygulamalarınızda fotoğraf organizasyonu hızlı ve yüksek doğrulukta olur. Makine öğrenmesi tabanlı modellerimizin yardımıyla nesnelerin, canlıların, sahnelerin, kent simgelerinin ve ilgi çekici yerlerin albümlerini otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Kimliği belirsiz yüzlerin benzerliklerine göre gruplanması da mümkün. Uggla API ile kişileri etiketlemek çok kolay.

Uygunsuz İçerik Tespiti: Uggla API yetişkinlere yönelikten şiddetliye uygunsuz tüm içerikleri otomatik olarak tespit etmenizi sağlar.

İlgili Görseller