+90 212 245 15 15 +90 212 245 15 20
İnönü Caddesi Ayazpaşa Camii Sokak No:2 D. 5-6 34437 Beyoğlu / İstanbul
ismet.celebi@nevalabs.com

Corvo Identify - Anayurt Güvenliğine Yönelik Yüz Tanıma ve Alarm Yönetim Yazılımı

Corvo® Identify derin öğrenme tabanlı teknolojisi ile en yüksek seviyedeki doğruluk oranını sağlar. Hızlı yüz tespit, gelişmiş yüz takip ve yüksek doğrulukta yüz tanımayı içeren üstün yetenekleri sayesinde şüpheli, suçlu ve kayıp kişileri fotoğraf, kamera ve arşiv videolardan başarılı bir şekilde tespit eder.

Corvo Identify’ın gelişmiş teknolojisi kontrolsüz ortamlarda ve gerçek yaşam koşullarında çalışır. Sistem, yüz tanıma algoritmalarının bir çoğunu kısıtlayan poz, yaş ve aydınlatma farklılıkları gibi gerçek yaşam zorluklarının üstesinden gelir. Corvo, üstün yüz tanıma motoru ile abartılı yüz ifadelerine, kısmi yüz kapanmalarına, gözlüklere, şapkalara ve atkılara dayanıklıdır. Corvo Identify, anayurt güvenliği için en iyi yüz tanıma çözümünü sunar.

Corvo Identify Expert ve Corporate sürümleri, çeşitli proje ölçekleri için geliştirilmiştir. Corvo Identify Expert, orta ölçekli projelerin yüz tanıma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Corvo Identify Corporate, kritik ve büyük ölçekli (1 milyon+ yüz özniteliği, yüzlerce kamera ve çok kullanıcılı) sistemler için yüksek ölçeklenebilirlikte bir yazılım sunar. Corvo, dağıtık ve aksaklığa dayanıklı yazılım mimarisi sayesinde yüksek elverişlilik sağlar, tek noktadan kaynaklı aksamaların önüne geçer.

Corvo Identify ile şehirlerinizi daha güvenli ve akıllı hale getirir.

İlgili Görseller